Kullanıcı Ekleme

Kullanıcı Ekleme

Hesapcini muhasebe programı, bir firmaya bağlı olarak sınırsız sayıda kullanıcı ekleme imkânı sunar. Firmaya bağlı eklediğiniz bu kullanıcılar, onlar için belirlediğiniz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaparak işlemlerini yapabilirler. Hesabınıza yeni bir kullanıcı eklemek isterseniz, isminizin yazılı olduğu butona tıklayın ve açılan menüden “ Abonelik” sekmesini seçiniz.

abonelik

Karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır.

abonelik ana sayfa

Yeni bir kullanıcıyı sisteme eklemek için, ekranda yer alan “Kullanıcılar” sekmesine tıklayın.

kullanıcılar

Karşınıza çıkan pencerede yer alan “ Yeni Kullanıcı Davet Et” butonuna tıklayarak, davet etmek istediğiniz kullanıcıya ait bilgileri girebilirsiniz.

KULLANICI EKLEME

Karşınıza çıkan ekranda, sistem içerisinde yer alan bilgilere erişebilme ve yönetilme iznini vermek istediğiniz kişinin yetkisini (kullanıcı / yönetici) belirleyiniz. Daha sonra bu kişiye tanımlayacağınız Kullanıcı Adı, e-mail, telefon ve şifre bilgilerini sizden istenen şekilde eksiksiz bir şekilde doldurun. Tüm bilgileri girdikten sonra “Davet Et” butonuna tıklayın.

Yetki verdiğiniz kullanıcı, sizin verdiğiniz e-mail ve şifre aracılığı ile sisteme girebilir. Yetki verdiğiniz kişinin, sizin belirlemiş olduğunuz iletişim ve şifre bilgilerini değiştirme hakkı bulunmamaktadır.

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.