Hesapcini Kayıt Olma ve Hesap Oluşturma

Hesapcini Kayıt Olma ve Hesap Oluşturma

Hesapcini; küçük ve orta ölçekli işletmelerin ön muhasebe süreçlerini etkin bir şekilde yönetebilmelerini sağlayan bulut tabanlı bir ön muhasebe yazılımıdır. Hesapcini muhasebe programı sayesinde stok kontrolü yapabilir, finans yönetiminizi sağlayabilir ve firma verilerinize internete bağlı olduğunuz her yerden ulaşabilirsiniz. Siz de yukarıda sayılan ve çok daha fazla hizmetten 14 gün boyunca ücretsiz bir şekilde faydalanmak istiyorsanız hemen ücretsiz hesap oluşturabilirsiniz. Hesapcini kayıt olma işlemleri için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Hesapcini’nde ücretsiz hesap oluşturmak için birkaç adımı takip ederek kısa sürede işleminizi tamamlayabilirsiniz. Bunun için ilk olarak hesapcini.com ana sayfasında sağ üst köşede yer alan “Ücretsiz Başla” butonuna tıkladıktan sonra karşımıza çıkan kayıt ekranı, aşağıdaki görseldeki gibidir.

kayıt olma

Kayıt olurken gireceğiniz e-posta adresi, aktif olarak kullandığınız bir adres olmalıdır. Hesabınızı onaylamanız için size bir onay e-postası gönderilecektir. Şifre ise, her zaman sisteme girerken kullanacağınız şifre olacaktır. Bu sebeple kolay bulunamayacak ve unutmayacağınız bir şifre belirlemenizi öneriyoruz.

Sizden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girildikten sonra, karşınıza aşağıdaki görselde yer alan pencere gelecektir.

kayıt olma

Karşınıza firma ve iletişim bilgilerini girmenizi isteyen bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda karşınıza ilk olarak Unvan/ Ad Soyad bilgilerinizin girilmesi istenmektedir. Kurumsal bir hesap açmak istiyorsanız firma unvanınızı, kişisel bir hesap açmak istiyorsanız da Ad/ Soyad bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

“Sorumlu Kişi” firma bilgilerine ulaşım hakkı olan kişiye ait ad soyad bilgilerini gireceğiniz alandır. Telefon bilginizi girmeniz zorunlu değildir. Fakat telefon numaranızı doğru bir şekilde sisteme kaydetmeniz, Hesapcini müşteri hizmetleri temsilcisinin size daha hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayacaktır. Daha sonra bu bilgilerde değişiklik yapabilirsiniz.

Bilgilerinizi girdikten sonra “Ücretsiz Kullanmaya Başla” butonuna tıklayınız. Bu aşamadan sonra programımızı 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ücretsiz kullanmaya başla butonuna tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki pencere gelecektir. Bu pencere, Hesapcini hesabınızın ana sayfasıdır.

Hesapcini ana sayfa

Sayfanın üst kısmında, sizden girmiş olduğunuz mailinizi doğrulamanızı talep eden bir bilgi kutucuğu yer alıyor. E-posta adresinize bir onay mesajı gelecektir. Size gelen mailde, “E-POSTA ADRESİMİ ONAYLA” linkine tıklayarak kayıt işlemini eksiksiz bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Mail adresinize gelen e-posta doğrulama işlemini, dilediğiniz an tamamlayabilirsiniz.

İlk kez sisteme kayıt oluşturduğunuz için, ekranda işlemlerinizi yaparken sizi yönlendirecek videolar ve bilgiler yer alacaktır. Bu bilgiler ışığında işlemlerinizi yapabildiğiniz gibi, dilediğiniz her an sistemde yer alan destek videoları ya da kullanıcı kılavuzu içerisindeki bilgilerden faydalanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra canlı destek hattımızdan da bize ulaşabilir ve dilediğiniz konuda yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Hesapcini ailesine katıldığınız için teşekkür eder, keyifli kullanımlar dileriz..

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.