Hesapcini Hakkında

Küçük ve orta ölçekli işletmeler için sadeleştirilmiş yapısı ve kolay kullanılabilen bir ön muhasebe yazılımı.

Hakkımızda

Hesapcini Yazılım A.Ş, 1996 yılında kurulan BARKOSOFT Yazılımın, Bulut tabanlı çözümler alanında uzmanlaşmış teknoloji şirketidir. BARKOSOFT, yüksek bilgi ve teknoloji odaklı ürettiği çözümler ile, bugüne kadar 2,000’in üzerinde müşteride başarılı projeye imza atmıştır. 23 yıldır kurumsal iş yönetim yazılımları alanında çalışmalar yapan ekibimizin detaylı çalışmaları sonucu Hesapcini yazlım ortaya çıkmıştır. Hesapcini’nin en önemli özelliği küçük ve orta ölçekli işletmeler için sadeleştirilmiş yapısı ve kolay kullanılabilen bulut tabanlı yazılımlar üretmesidir.


100% Yerli sermaye ve Türk Mühenisler tarafından geliştirilen Hesapcini, ulusal pazarda hızlı bir ivme sergilemekte olup, yapılan çalışmalarla uluslararası pazarda da faaliyet göstermeye başlamıştır.


Neler Yapıyoruz?

• Bulut Tabanlı Ön Muhasebe Programları: Finansal işlemleri düzenlemek ve takip etmek için Bulut Tabanlı Ön muhasebe yazılımları geliştiriyoruz.

• Bulut Tabanlı Saha Satış Sistemleri (SFA): Saha satış ekiplerinizi yönlendirmek ve verimliliği artırmak için Bulut Tabanlı Saha Satış Sistemleri geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Şirketlere düşük maliyet ile yüksek verim sağlayacak, esnek, yüksek teknolojili ve kaliteli ön muhasebe çözümleri sunmak.

Vizyonumuz

Ön muhasebe çözümlerinde, dünya standartlarında faliyet gösteren öncü ve lider bir şirket olmak.

Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.

HEMEN BAŞLA
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.