Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Muhasebe Programı

Dijital dönüşüm çağında olduğumuz ve hayatımızın her alanında teknolojiye yönelik bir dönüşümün içerisinde olduğumuz yadsınamaz bir gerçek hâlini aldı. Durum böyle olunca da hemen her sektörde reform niteliğinde değişiklikler yapılmaya başlandı. Söz konusu muhasebe gibi finans yönetimi olduğunda, yazılım firmaları da çok daha temkinli ve bir o kadar dikkatli bir şekilde çalışmalarını sürdürdü. Yapılan araştırmalar, kişilerin beklentileri ve piyasanın ihtiyaçları doğrultusunda geliştirilen muhasebe programları, firmaların çok daha etkin ve doğru bir şekilde finans yönetimi yapabilmelerine olanak tanımaya başladı.

Muhasebe programı kullanmak, firmalardaki gereksiz belge israfını ve hata yapma ihtimalini olabildiğince azaltmaktadır. Bu sebeple de son yıllarda hemen her sektördeki firma, kendilerine en kapsamlı hizmeti verebilecek muhasebe programını aramaya başlamıştır. Piyasadan gelen talepler doğrultusunda harekete geçen çok sayıda firma, birbirinden farklı hizmeti sunan muhasebe programları geliştirmeye başladı. Bulut teknolojiden destek alarak geliştirilen Hesapcini ise, son yıllarda özellikle de küçük ve orta ölçekli işletmelerin ön muhasebe işlemlerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı başaran bir muhasebe programı olmuştur. Firma yetkililerinin internete bağlandıkları her yerden ve her cihazdan firma verilerine ulaşabilme imkânı sunulmaktadır. Kurulum için herhangi bir donanım ya da farklı ekipman gerektirmeyen Hesapcini, kolay bir kullanıma ve sade bir ara yüze sahip olması ile de ön plana çıkmaktadır.

Hesapcini, kullanıcılarına ayrıntılı bir stok yönetim hizmeti sunmaktadır. Ürünlerin stok durumlarındaki değişiklikler otomatik olarak güncellenmektedir. Birden çok depo ve ambar eklenebilen sistemde, firma yetkilileri sahip oldukları depolardaki ürünlerin stok durumlarını anlık olarak görüntüleyebilmektedir. Cari hesaplarını kontrol etmek isteyen firma sahipleri, tek bir panel üzerinden bütün cari hesaplarını görüntüleyebilmekte ve bu hesaplar üzerinden diledikleri işlemleri de hızlı bir şekilde yapabilmektedir. Borç ve alacak dekontu, virman fişi ve kredi kartı fişi gibi önemli işlemler, Hesapcini üzerinden güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda banka entegrasyonu sayesinde, firmanın kullandığı banka hesapları sisteme aktarılacak ve bu hesapların yönetilmesi de sağlanacaktır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte GİB tarafından oluşturulan e-fatura, belirli şartları taşıyan firmalar tarafından kullanılması zorunlu hâle getirilecektir. Hesapcini tarafından sunulan e-devlet entegrasyonu, firmaların e-fatura ve e-arşiv hizmetlerinden faydalanabilmelerine olanak tanımaktadır. E-fatura hizmetlerini sunabilmek için yerine getirilmesi gereken ve sistem içerisinde yaşanan diğer her türlü problem için canlı destek hattı bulunmaktadır. Mail ya da telefon ile ulaşılabilen canlı destek hattı, kullanıcılarına her türlü sorunda sunduğu çözümler ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sistem üzerine girişi yapılan her bir ürün için birim setleri oluşturulabilirken, bu birim setleri faturalandırma işleminde oluşabilecek fiyatlandırma hatalarının da önüne geçmektedir. Finans yönetimi açısından en meşakkatli işlemler olarak bilinen çek-senet işlemleri, ayrıntılı fakat bir o kadar da pratik bir kullanım sayesinde gerçekleştirilebiliyor. Alış ya da satış faturası düzenlerken, toptan veya perakende satış seçenekleri de sistemde yer almaktadır. Sistem üzerinde yapılan her işlem için ayrıntılı rapor alınabilmekte ve bu raporlar sayesinde güncel durum ya da seçilen tarih aralığında meydana gelen değişiklikler rahatlıkla izlenebilmektedir.

Hesapcini ön muhasebe programını, diğer programlardan ayıran en temel farklardan biri ise, firma parametreleri bölümüdür. Bu bölümde, firmaların kendilerine özgü kullandıkları parametrelerin girişi yapılabilmektedir. Satış ve dağıtım parametreleri, satın alma parametreleri, malzeme yönetimi parametreleri ve finans parametreleri gibi son derece kapsamlı bilgilerin yer aldığı bu bölüm sayesinde hızlı ve firmaya özgü işlemlerin yapılması sağlanmaktadır.

Hesapcini tarafından sunulan hizmetleri denemek isteyen kullanıcılara, ilk bir ay ücretsiz deneme hakkı tanınmaktadır. Bu sürenin sonunda verilen hizmetlere abone olmak isteyen kişilere aylık ya da yıllık abonelik seçenekleri sunulmaktadır. Kısa süre içerisinde tamamlanan abonelik işlemlerinin ardından, kişiler kapsamlı bir ön muhasebe programına sahip olabilmektedir.

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.