Abonelik Satın Alma

Abonelik Satın Alma

Sisteme kayıt olduğunuzda size sunduğumuz 14 günlük deneme sürenizin bitmesi ve hizmetlerimizi kullanmaya devam etmek istemeniz doğrultusunda abonelik satın alma işlemi için, ana sayfada sağ üst köşede hesap adınızın olduğu butona tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan açılır menüden “ Abonelik” seçeneğine tıklayın.

abonelik

Abonelik sekmesine tıkladığınızda, karşınıza, aşağıdaki görselde yer alan pencere açılacaktır.

abonelik ana sayfa

Başlangıç Tarihi: Aldığınız aboneliğin hangi tarih ve saatten itibaren geçerli olduğunu gösteren tarihtir.

Bitiş Tarihi: Aldığınız aboneliğin hangi tarih ve saate kadar geçerli olduğunu gösteren tarihtir.

“ Yeni Abonelik Satın Al” seçeneğini tıkladıktan sonra, karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran açılacaktır. Buradan, aboneliğinizin aylık ya da yıllık olacağına karar verebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz.

abonelik satın alma

“ Yıllık abonelik Satın Al” ya da “ Aylık Abonelik Satın Al” butonuna tıkladıktan sonra, sistem sizi otomatik olarak Fatura Bilgileri ekranına yönlendirecektir.

yıllık abonelik

Bu alanda sisteme kaydolurken girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz ve iletişim bilgileriniz otomatik olarak karşınıza geldiği gibi, bu bilgilerin dışında fatura bilgileri de girebilirsiniz. Bu alanda sizden istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “ İleri” butonuna tıklayınız.

Fatura bilgilerini doldurduktan sonra karşınıza abonelik satın almanın son adımı olan “ Ödeme Yap” ekranı gelecektir.

ödeme ekranı


Bu alanda; ödeme işleminde kullanacağınız kart bilgilerini girmeniz gerekir. Kart üzerinde yer alan Adı-Soyadı, Kart Numarası, Son Kullanım Tarihi, kartın arka yüzünde yer alan 3 haneli CVV/CVC kodunu giriniz. Kart bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girdikten sonra “ Tamam” butonuna tıklayarak abonelik satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.