Fabrika Ekleme

Fabrika Ekleme

Firmanıza tanımlı olan bir iş yerinize bağlı birden çok fabrikanız bulunabilir. Fabrikalarda gerçekleştirilen her türlü işlemi kaydetmek, firmanızın genel faaliyetlerini yönetebilmek için oldukça önemlidir. Firmanıza bağlı yeni bir fabrika ekleme işlemi için, Hesapcini kolay ön muhasebe programında güncel durum sayfanızın sol kısmında yer alan “Tanımlamalar” menüsüne tıklayınız.

tanımlamalar

Tanımlamalar menüsüne tıkladığınızda karşınıza çıkan açılır menüden “Fabrika” sekmesine tıklayın.

fabrika sekmesi

Bu pencerede, firmanıza tanımlı olan fabrikaların listesi yer almaktadır. Yeni eklemek için ise “Fabrika Ekle” butonuna tıklayabilirsiniz. “Fabrika Ekle” butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılacaktır.

fabrika ekle

Fabrika Adı: Fabrikanızın adını yazacağınız alandır. Bu isim, fabrikanızın sistem içerisinde takip edilmesini ve daha kolay bulunmasını sağlar.


İş Yeri: Kaydedeceğiniz fabrikanın, hangi iş yerine bağlı olacağını belirteceğiniz alandır. Bu alanda yer alan ok işaretine tıkladığınızda, firmanızda tanımlı olan iş yerlerinin listesi açılacaktır. İlgili iş yerini seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

Gerekli bilgileri doldurduktan sonra “ Fabrika Kaydet” butonuna tıklayarak işleminizi kaydedebilirsiniz.

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.