Ambar Ekleme

Ambar Ekleme

Ambar; firmanıza tanımlı iş yeri ve fabrikalara bağlı, ürün giriş ve çıkışlarının yapıldığı ya da ürünlerin depolandığı yerdir. Farklı ambarların sisteme kaydedilmesi, iş yönetimi ve kontrolü açısından oldukça önemlidir. Hesapcini kolay ön muhasebe kapsamında firmanıza tanımlı iş yeri ve fabrikalara bağlı yeni bir ambar ekleme işlemi için ilk olarak güncel durum sayfanızın sol kısmında bulunan “Tanımlamalar” menüsüne tıklayın.

tanımlamalar

Tanımlamalar menüsüne tıkladığınızda karşınıza çıkan açılır menüden “Ambar” sekmesine tıklayın.

AMBAR

Açılan bu pencerede, firmanıza tanımlı olan ambarların listesi yer almaktadır. Listede yer alan herhangi bir ambarı silmek isterseniz “Sil” butonunu, düzenlemek isterseniz de “Düzenle” butonlarını kullanabilirsiniz. Yeni bir ambar girişi yapmak istediğinizde ise “Yeni Ekle” butonuna tıklayabilirsiniz. “Ambar Ekle” butonuna tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki gibi pencere açılacaktır.

ambar

Ambar Adı: Ambara vereceğiniz isimdir. Doldurulması zorunlu alandır.

İş Yeri: Ambarın bağlı olacağı iş yeridir. İş yeri alanında yer alan ok işaretine tıkladığınızda, karşınıza çıkan kayıtlı iş yerleri arasından ilgili olanı seçerek işleminize devam edebilirsiniz.

Fabrika: Ambarın bağlı olacağı fabrikadır. Fabrika alanında yer alan ok işaretine tıkladığınızda, karşınıza sistemde kayıtlı olan fabrikaların listesi gelecektir. Bu listeden ilgili olanı seçerek devam ediniz.

Gerekli tüm bilgileri doldurduktan sonra “ Ambar Kaydet” butonuna tıklayarak ambarınızı kaydedebilirsiniz.

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.