KDV Raporlarınız Artık Tek Bir Tıkla Hazırlansın!

KDV Raporlarınız Artık Tek Bir Tıkla Hazırlansın!

Hesapcini olarak yol haritamızda bulunan bir özelliğimizi daha sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Farklı filtreleme ve arama özellikleri ile ayrıntılı KDV raporlama imkânı artık sizlerle!

KDV raporlama özelliği sayesinde artık aylık ya da dilediğiniz farklı zaman aralıkları için KDV raporlarınıza ulaşabileceksiniz. Yapmış olduğunuz satışlar ya da almış olduğunuz tüm ürün ve hizmetlere ait KDV toplamları gibi farklı bilgileri görüntüleyebileceksiniz. Yine bu bilgiler ışığında, aynı ekrandan “ Devreden/Alınacak KDV Tutarı” ve “ Ödenecek KDV Tutarı” gibi bilgilere de erişebileceksiniz.

kdv rapor ekranı

Tüm bunların yanı sıra, ekranda yer alan “Detaylı Arama” kutucuğuna tıklayarak, rapor içerisinde görünmesini istemediğiniz fiş tiplerini ekleyebilir ya da çıkarabilirsiniz. Oluşturduğunuz KDV raporu, yine tek bir tıkla Excel’e aktarabilir ve ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Hesapcini, siz değerli kullanıcılarının görüş ve istekleri doğrultusunda sürekli olarak yenilenen dinamik bir ön muhasebe programıdır. Programımız ile ilgili görüşlerini bizimle sürekli olarak paylaşan tüm kullanıcılarımıza çok teşekkür ederiz. Hesapcini olarak ön muhasebedeki tüm süreçlerinizi kontrol altına almaya devam ediyoruz. Sunduğumuz ayrıcalıklı fırsatlardan faydalanmak isterseniz, hemen şimdi üye olarak 14 günlük deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

Sizi de aramızda görmekten büyük bir mutluluk duyarız!

Bunlar da İlginizi Çekebilir
KDV Raporlarınız Artık Tek Bir Tıkla Hazırlansın!

Hesapcini olarak yol haritamızda bulunan bir özelliğimizi daha sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Farklı filtreleme ve arama özellikleri ile ayrıntılı KDV raporlama imkânı artık sizlerle! KDV raporlama özelliği sayesinde artık aylık ya da dilediğiniz farklı zaman aralıkları için KDV raporlarınıza ulaşabileceksiniz. Yapmış olduğunuz satışlar ya da almış olduğunuz tüm ürün ve hizmetlere ait KDV toplamları gibi […]

Devamı
HESAPCİNİ’NDEN HEDİYE ABONELİK KAMPANYASI

Hesapcini’ni arkadaşlarını tanıtan ve ailemizle buluşturan kullanıcılarımıza çok güzel bir sürprizimiz var. Hesapcini olarak, arkadaşını getirene ekstra abonelik süresi hediye ediyoruz. Kampanyamızın ayrıntıları için yazımızı inceleyebilirsiniz. “Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir” Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca […]

Devamı
Hesapcini Yetkilendirme Özelliği Artık Hizmetinizde!

Size çok güzel haberlerimiz var. Uzun uğraşlar sonucunda hazırladığımız Hesapcini yetkilendirme özelliği artık hizmetinizde! Yetkilendirme özelliğimiz ile ilgili tüm ayrıntılı bilgileri ise yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz… Sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için var gücümüzle yeni güncellemeler yaparken, siz değerli kullanıcılarımızdan gelen öneri ve istekleri de sürekli olarak toplamaya devam ettik. Sizler, işletmenizde çalışan personellerinize […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.