Raporlama

Siz işinizi büyütmeye bakın, işlemlerinize ait detaylı raporları Hesapcini hazırlar.

Raporlama

Kestiğiniz faturalar, banka hesaplarınızdaki değişiklikler, cari hesaplarınızdaki hareketlilikler, stoklarınıza giren ya da çıkan ürün bilgileri, çek ve senet işlemlerinize dair detaylı raporlara tek bir panel üzerinden ulaşmak ister misiniz? Cevabınız “ EVET” ise, doğru yerdesiniz. Hesapcini üzerinden yapacağınız her işlem, özel algoritmalar sayesinde ayrıntılı bir şekilde raporlanır. Rapor hazırlamak için bütün verilerin eksiksiz bir şekilde toparlanması ve analiz edilmesi olabildiğince uzun sürer. Hesapcini olarak sizlere kısa süre içerisinde, hiçbir veri toplamanıza gerek bırakmadan dilediğiniz raporu hazırlıyoruz.

İhtiyaç duyduğunuz her bilgi için güncel bir rapor hazırlayabileceğiniz gibi, geçmiş zamanda yaptığınız işlemler için de rapor talep edebilirsiniz. Kullanıcı dostu bir ara yüze sahip olmamız, sizleri hiçbir teknik bilgiye mecbur bırakmadan raporlara ulaşabilme imkânı sunar.

Raporlama

Geleceğe bir adım önde başlayın!

Hesapcini sayesinde; firmanızda yalnızca olan biteni değil, ileride neler olabileceğini de öngörebilirsiniz.

detaylı rapor

Gelirim, giderlerimi karşılayabiliyor mu?

Stoklarımda ne kadar ürün kaldı?

Firmanın kasasında ne kadar para kaldı?

Banka hesabından bu ay ne kadar para çekildi?

Müşteri ve tedarikçilerim ile son durum ne?

Müşterilerden aldığımız çeklerin son durumu ne?

Bitirdiğimiz projeden ne kadar kâr elde ettik?

raporlama

Bu ve bunun gibi birçok sorunun yanıtını, tek bir tık ile Hesapcini raporlama hizmetleri ile alabilirsiniz. Gün sonu, aylık rapor ya da belirli bir tarih aralığı için hazırlanan raporlarda, harcanan zamanı minimum seviyeye düşürür. Ayrıntılı rapor oluşturmanın yanı sıra, ana sayfada sürekli olarak özet raporlar görüntülenmektedir. Böylelikle herhangi bir rapor oluşturmanıza gerek kalmadan anlık olarak güncellenen firma durum bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.