HESAPCİNİ’NDEN HEDİYE ABONELİK KAMPANYASI

HESAPCİNİ’NDEN HEDİYE ABONELİK KAMPANYASI

Hesapcini’ni arkadaşlarını tanıtan ve ailemizle buluşturan kullanıcılarımıza çok güzel bir sürprizimiz var. Hesapcini olarak, arkadaşını getirene ekstra abonelik süresi hediye ediyoruz. Kampanyamızın ayrıntıları için yazımızı inceleyebilirsiniz.

“Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir”

Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca bizi arkadaşlarına tavsiye eden çok sayıda kullanıcımız oldu. Öncelikle bu kullanıcılarımıza çok teşekkür etmek isteriz. Bizim büyümemize katkıda bulunan ve bulunacak olan tüm bu kullanıcılarımıza karşı ise kayıtsız kalmak istemiyoruz. Bu sebeple de;

“ yeni bir abone getiren her kullanıcımıza,

ekstra abonelik süresi Hesapcini’nden hediye”

Bizi tavsiye ederek bir kullanıcıyı ailemize kazandıran her bir kullanıcımıza, satın aldığınız abonelik paketine ek olarak ücretsiz abonelik süresi tanımlanacaktır. Kullanıcı getirme konusunda ise herhangi bir sınırlandırma bulunmuyor. Getirdiğiniz kullanıcı, sizin referansınızı bildirerek 1 aylık abonelik paketi satın alırsa sizin aboneliğinize ücretsiz 1 ay; getirdiğiniz kullanıcı, sizin referansınızı bildirerek 1 yıllık abonelik paketi satın alırsa da sizin aboneliğinize ücretsiz 6 ay kullanım süresi tanımlanacaktır.

Hesapcini olarak, küçük ve orta ölçekli tüm işletmelerin ön muhasebe süreçlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tüm kullanıcılarımızla günden güne büyümeye devam ediyorken, ön muhasebenin sınırlarını zorlayan Hesapcini ailemize, arkadaşlarınızı da bekliyoruz.

KAMPANYA KOŞULLARI

  1. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, Hesapcini kullanıcısı olması zorunludur.
  2. Kullanıcılarımız kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabileceklerdir.
  3. Kampanya kapsamında Hesapcini’ne üye olan kullanıcımız eğer 1 aylık abonelik paketi satın alırsa, referans olan kullanıcımıza 1 aylık ücretsiz abonelik tanımlanacaktır.
  4. Kampanya kapsamında Hesapcini’ne üye olan kullanıcımız eğer 1 yıllık abonelik paketi satın alırsa, referans olan kullanıcımıza 6 aylık ücretsiz abonelik tanımlanacaktır.
  5. Hesapcini Yazılım A.Ş., kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
  6. Kampanya kapsamında Hesapcini’ni kullanmaya başlayan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0850 441 22 00 numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
KDV Raporlarınız Artık Tek Bir Tıkla Hazırlansın!

Hesapcini olarak yol haritamızda bulunan bir özelliğimizi daha sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Farklı filtreleme ve arama özellikleri ile ayrıntılı KDV raporlama imkânı artık sizlerle! KDV raporlama özelliği sayesinde artık aylık ya da dilediğiniz farklı zaman aralıkları için KDV raporlarınıza ulaşabileceksiniz. Yapmış olduğunuz satışlar ya da almış olduğunuz tüm ürün ve hizmetlere ait KDV toplamları gibi […]

Devamı
HESAPCİNİ’NDEN HEDİYE ABONELİK KAMPANYASI

Hesapcini’ni arkadaşlarını tanıtan ve ailemizle buluşturan kullanıcılarımıza çok güzel bir sürprizimiz var. Hesapcini olarak, arkadaşını getirene ekstra abonelik süresi hediye ediyoruz. Kampanyamızın ayrıntıları için yazımızı inceleyebilirsiniz. “Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir” Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca […]

Devamı
Hesapcini Yetkilendirme Özelliği Artık Hizmetinizde!

Size çok güzel haberlerimiz var. Uzun uğraşlar sonucunda hazırladığımız Hesapcini yetkilendirme özelliği artık hizmetinizde! Yetkilendirme özelliğimiz ile ilgili tüm ayrıntılı bilgileri ise yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz… Sizlere en iyi hizmetleri sunabilmek için var gücümüzle yeni güncellemeler yaparken, siz değerli kullanıcılarımızdan gelen öneri ve istekleri de sürekli olarak toplamaya devam ettik. Sizler, işletmenizde çalışan personellerinize […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.