Blog

Yenilik Alarmı: Personel Modülü Artık Hesapcini’nde!

Yenilik Alarmı: Personel Modülü Artık Hesapcini’nde!

Yenilik Alarmı: Personel Modülü Artık Hesapcini’nde!

Üzerinde çok fazla çalıştığımız “Personel Modülü” artık hizmetinizde !

Siz istediniz, biz yaptık. Personel hareketlerini yönetmek isteyen ve bu hareketleri kolay bir şekilde takip etmek isteyen kullanıcılarımıza bir müjdemiz var. Personel takibi yapmanın en kolay hâli artık Hesapcini’nde!

Personel bilgilerini kontrol altında tutmanın, özel ya da kamu, küçük ya da büyük tüm işletmeler için ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Bu sebeple de siz değerli kullanıcılarımızın da istekleri doğrultusunda geliştirdiğimiz Hesapcini Personel Modülü sayesinde, personellerinize ait tüm bilgileri artık tek bir ekrandan görüntüleyebileceksiniz.

Hesapcini Personel Modülü ile Neler mi Yapabileceksiniz?

Personellerinizi Hesapcini’ne tanımlayın. Adı-soyadı, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi, adresi, telefon ve e-mail adresi bilgilerini sisteme kaydederek dilediğiniz her an bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Kişisel bilgilerin yanı sıra personelin işe giriş-çıkış tarihi, çalışacağı departmanı ve görevi gibi bilgileri de ekleyebilirsiniz. Personelinizin kan grubu bilgisini ve ihtiyaç hâlinde ulaşılacak olan kişinin bilgilerini girebilir ve böylelikle acil durumlarda tüm süreci kontrol altına alabilirsiniz.

Maaş günü gelip çattığında ise personelinizin aylık net maaşını, banka hesap numarasını ve banka bilgilerini Personel Modülü içerisine kaydederek her ay banka bilgilerini tekrar tekrar girme zorunluluğunuz kalmaz.

Sisteme tanımlanan personellere aylık maaş tahakkuku ya da prim tahakkukunu tek bir tuşla yapabilirsiniz. Tahakkukunu yaptığınız maaş/prim ödemelerinizi ise,  dilediğiniz kasa ya da banka hesabınız aracılığı ile yapabilirsiniz. Yapılan ödeme kasadan yapıldıysa kasa bakiyeniz, bankadan yapıldıysa da banka bakiyeniz otomatik olarak güncellenecektir.

Personel_modülü_Tahakkuk_islemi

Personeliniz sizden avans istediğinde, verilen avansı nereden verdiğinizi (kasa ya da banka hesabınız) bu bölüme ekleyerek personel bakiyesini takip edebilirsiniz. Aynı zamanda personeliniz aldığı avansın hepsini ya da bir kısmını size geri iade ettiğinde de iade işlemini yine bu alandan kaydedebilirsiniz.

Personelinizi sisteme ilk kaydettiğinizde, personelin şirketten bir alacağı varsa, modül içerisinde yer alan “Alacak Fişi” seçeneğini kullanarak personelinizi alacaklandırabilirsiniz. Personelin herhangi bir sebepten dolayı şirkete borçlu olması durumunda ise “Borç Fişi” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Şirkete ait bir masrafın personeliniz tarafından ödenmesi durumunda, modül içerisinde yer alan “Masraf Ekle” butonuna tıklayarak gerekli işlemi kaydedebilir ve beraberinde personelinizi alacaklı konumuna getirebilirsiniz. Masraflar modülüne girerek personelinize ödemesini yapabilirsiniz.

Personel_modülü_masraf_işlemleri

Hesapcini Personel Modülü aracılığı ile personelleriniz ile ilgili yapılan tüm işlemler için detaylı ekstre alabilirsiniz. Personelinizin sayfasına girdiğinizde güncel bakiyesini ve işlem listesini de tek bir ekrandan görüntüleyebilme imkânına sahip olabilirsiniz.

Hesapcini ile ne yapmak istediğinize siz karar veriyorsunuz, biz sizler için tasarlıyoruz. Sürekli olarak gelişen ve yenilenen hizmetlerimiz ile birlikte sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için çalışıyoruz. Yoksa siz hâlâ her gün bir yenisinin eklendiği hizmetlerimizden faydalanmaya başlamadınız mı? Aşağıdaki linke tıklayarak hemen üye olabilir ve Hesapcini ön muhasebe programı 30 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

https://app.hesapcini.com/register

Bunlarda İlginizi Çekebilir
İşletmelerin Bir Yıl Boyunca Sorumlu Olduğu Vergi Türleri

Eğer bir işletmeye sahipseniz ya da yeni bir işletme açmayı planlıyorsanız, devlete karşı sorumlu birtakım vergi türleri bulunmaktadır.

Devamı
Masrafların En Masrafsız Hâli!

Masrafların En Masrafsız Hâli! Hesapcini “Masraf Modülü” artık yayında! Sizce de masraf girişi yaparken harcanan zamana bir dur demenin vakti gelmedi mi? Çünkü yapılan bir araştırmaya göre masraflar, şirket giderlerinin %12’sini oluşturuyor. Üstelik bu masrafların kayıt altına alınması için ortalama 3-4 saat harcıyoruz ve harcanan bu zaman şirket için bir gizli zaman maliyeti anlamına geliyor. […]

Devamı
Yenilik Alarmı: Personel Modülü Artık Hesapcini’nde!

Büyük bir özveri ile geliştirdiğimiz Hesapcini Personel Modülü sayesinde, personellerinize ait tüm bilgileri artık tek bir ekrandan görüntüleyebileceksiniz.

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.