Personel Takip Programı

Hızlı ve kolay kullanım odaklı Hesapcini ile Personel
yönetimi parmaklarınızın ucunda.

Personel Takip Programı

Personel Takip Programı; Personellerinize ait olan hareketlerin kayıt altına alınması ve bu kayıtların her an yönetilebilmesi, işletmeler açısından son derece önemlidir. Ön muhasebenin önemli konularından biri olan personel kontrolü, etkin ve doğru bir şekilde yapılmadığı takdirde çok sayıda soruna yol açabilmektedir. Hesapcini personel modülü sayesinde, sistemde kayıtlı olan tüm personeller üzerinden çok sayıda işlem yapmak artık mümkün.

Personelleriniz ile ilgili olan herhangi bir işlem için ofiste ya da bilgisayar başında olmanıza gerek yok. Hesapcini’nin bulut tabanlı özelliği sayesinde internete bağlandığınız her yerden tablet ve cep telefonunuzdan bile personellerinizin maaşını ödeyebilir, tahakkuklarını yapabilir ve güncel bakiyelerini görüntüleyebilirsiniz.

personel takip programı

Tüm Personellerinizin Yönetimi Parmaklarınızın Ucunda

Tüm personel işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yönetmek için Hesapcini Personel Takip Modülü.

Maaş Ödeme Personele yapacağınız maaş, avans ya da prim ödemelerinizi kasa ya da banka hesabınızdan yapabilirsiniz. Yaptığınız ödemeye ait kasa/banka bakiyeleri otomatik olarak güncellenir.
Avans Yönetimi Personelinize verdiğiniz avansı hangi banka hesabı ya da kasa hesabından verdiğinizi yönetebilirsiniz. Alınan ya da iade edilen tüm avanslarda ilişkili banka/kasa bakiyeleri otomatik olarak güncellenir.
Hızlı Tahakkuk Sistemde kayıtlı olan tüm personellerin maaş ve banka hesap bilgilerini girebilir, maaş ve prim tahakkuklarını tek bir tuşa basarak yapabilirsiniz.
Borç/Alacak Fişi Bir personeli sisteme ilk kez kaydederken, personel firmadan alacaklı ise “Alacak Fişi” ya da firmaya borçlu ise “Borçlu Fişi” seçeneklerini kullanarak gerekli bilgileri girebilirsiniz.
Kişisel Bilgiler Hesapcini personel modülü aracılığı ile personellerinize ait tüm adı-soyadı, T.C. kimlik numarası, doğum tarihi kişisel bilgilerin girişini hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
Acil Durum Personelinizin kan grubu ve ihtiyaç duyulması hâlinde ulaşılması gereken kişinin bilgilerini de kaydedebilir, acil durumları kontrol altına alabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.