Modüler Yapı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı.

“ Firmam için gerekli olan bütün işlemler için farklı programlar kullanmak zorunda kalıyorum.”
“ Muhasebe programlarının sadece fatura kesmeyi ve sadece birkaç işlemi yapmayı sağlaması yetersiz kalıyor.”
“ Tek bir ekrandan bütün firma bilgilerimi yönetebileceğim bir program arıyorum ama bulamıyorum.”
“ Muhasebe programlarının sağladığı ekstra hizmetler için fazladan ücret ödemek istemiyorum artık.”

Hesapcini, firmaların kullandığı ve ihtiyaç duyduğu bütün işlemleri tek bir ekranda birleştirmeyi başarmış bir ön muhasebe programıdır. Firmalar, tek bir panelden işlerini hızlı bir şekilde yapabiliyor ve böylelikle zamanlarını sadece işlerine ayırabiliyor.

Hesapcini, verdiğiniz hizmetlerin kayıtlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde kaydetmeniz ile ilgilenir. Modüllerin büyük bir titizlik ile hazırlanması esnasında, hemen her sektördeki firmanın etkin bir şekilde kullanabilmesi amaçlanmıştır.

Hesapcini’nin sahip olduğu modüler özellik sayesinde, sektörünüze ve iş yapış şeklinize göre geliştirilmiş birçok ek modül bulunmaktadır.

Standart ön muhasebe modüllerinin yanı sıra; stok takibi yapmak isteyen işletmeler için gelişmiş stok takip modülü, sipariş usulü çalışan işletmeler için sipariş takip modülü, çek senet işlemlerini sıklıkla kullanan firmalar için çek-senet modülü, e-Fatura kullanan firmalar için e-Fatura modülü, banka entegrasyon modülü, online ödeme modülü vb. birçok modülden oluşmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak yakında çıkaracağımız dağıtım sektörüne yönelik Mobil Saha Satış Modülü, Depo takibi için Depo Yönetim Modülü ve CRM gibi ek modüllerde geliştirilmektedir.

Özel olarak hazırlanan, her biri hatasız çalışan modüllerden ve çok daha fazla avantajdan faydalanmak için 30 günlük deneme sürenizi hemen başlatabilirsiniz. 

14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.