Muhasebe Programı

Muhasebe Programı

Muhasebe Programı

Muhasebenin geleneksel yöntemler ile kayıt altına alınması günümüzde artık pek tercih edilmemektedir. Hesapcini ile artık muhasebe kayıtlarınızı çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Muhasebe programı kullanmanın işletmeniz için faydalarını öğrenmek isterseniz, yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz. Keyifli okumalar..

Yazılım alanında meydana gelen yeniliklerin entegre edilmesi ile ortaya konan ön muhasebe programı aracılığı ile farklı ihtiyaçları uygun bir şekilde karşılayabilmek mümkün olmaktadır. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen özel yazılımlar sayesinde zamanı etkin ve verimli bir şekilde değerlendirebilmek mümkündür. Muhasebe yazılımları içerisinde yer alan tüm süreçlerin uygun bir şekilde optimize edilmesini sağlayan programlar sayesinde kısa sürelerde yüksek kâr marjı elde edebilmek mümkündür.

Hesapcini olarak firmanızın bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına 25 yıllık ERP deneyimimiz ile tüm işlemlerinizi tek bir alanda birleştirdik . Sınırsız kullanıcı, sınırsız firma, güncelleme ve yedekleme gibi özelliklerden hiçbir zaman ek ücret talep etmez. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için muhasebe verilerini etkin bir şekilde yönetmek mümkündür.

Hesapcini Ön Muhasebe Programı Bazı Özellikleri

Sınırsız firma oluşturup hesaplarını ayrı ayrı tutabilirsiniz.
Sınırsız kullanıcı oluşturabilirsiniz.
İnternete bağlı tüm cihazlarınızdan hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.
Yeni sürüm çıktığında kendisini otomatik günceller ve bunun için asla ek ücret alınmaz.
Firmanıza ait gelir-gider tablosunu, alacak-borç bilgisini ve de kâr-zarar tablosunu tek bir ekrandan görebilirsiniz.
Dünya genelindeki tüm para birimleri ile çalışabilirsiniz.
Sınırsız sayıda kasa tanımlayabilirsiniz. Nakit, banka, KK/Pos kasa tipleri tanımlayabilirsiniz.
Sınırsız cari hesap tanımlayabilirsiniz. Müşteri, Tedarikçi ya da Müşteri/ Tedarikçi rolleri verilebilir. Cari hesaplara risk tanımı yaparak otomatik uyarı alabilirsiniz.
Alış faturaları, satış faturaları ve irsaliye basabilirsiniz. Ay sonunda ne kadar KDV ödemeniz gerektiğini görebilirsiniz.
Dilerseniz stok kaydı tutabilir, kritik stoklu ya da stoğu tükenmiş olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.
Ambar Fişi, Üretimden Giriş Fişi, Sarf Fişi, Fire Fişi, Sayım Fazlası, Sayım Eksiği ve Açılış Fişi gibi farklı fişlerin yönetimini yapabilirsiniz.
Her firmaya özel ayarlanabilir parametrik yapıya sahiptir.
Veri tabanı hatalarına karşı, günlük otomatik yedek oluşturabilirsiniz.
Cari ya da malzeme bazlı sınırsız Kampanya oluşturabilirsiniz.
Dilerseniz TCMB veya European Central Park üzerinden kurları otomatik aktarabilir, dilerseniz de kur bilgilerini manuel girebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız özelliklerimizden ve çok daha fazlasından faydalanmak isterseniz, hemen üye olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Üye olan herkese ilk bir ay ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Deneme süresinde ve aboneliğiniz esnasında ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Rehberi I: Risk Yönetimi Nedir?

KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Yazı Dizisi I: Risk Yönetimi Nedir? Neden Önemlidir? Küçük ve orta ölçekli işletmeler olarak nitelendirdiğimiz KOBİ’ler, ülkenin adeta birer can damarıdır. Önemli bir konuma sahip olmasına rağmen, KOBİ’ler risk faktörlerine karşı daha dayanıksızdır. Biz de, KOBİ’lerimiz için kurumsal risk yönetimi yapmanın tüm ayrıntılarını ele aldığımız bir yazı dizisi hazırladık. Risk […]

Devamı
HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI ! Hesapcini KOBİ destek kampanyası hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor süreçte KOBİ’lere bir destek de Hesapcini’nden! Hesapcini olarak her zaman KOBİ’lerimizin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz…Bu zor süreçten ancak birlik olursak çıkabiliriz dedik ve KOBİ’lerimiz evden çıkmadan da işlemlerini sorunsuz bir şekilde […]

Devamı
Proje Yönetimi Yapmanın Dijital Yolu!

Proje Yönetimi Yapmanın Dijital Yolu! Proje bazlı çalışan işletmeler için bir müjdemiz var! Hesapcini olarak üzerinde büyük uğraşlar verdiğimiz “Proje Yönetimi” modülü artık yayında! Proje Yönetimi modülü hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz… Proje bazlı çalışan işletmeler için ön muhasebe kayıtlarını tutmak, diğer işletmelere nazaran her zaman daha karmaşıktır. İşletmenin diğer ön muhasebe […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.