Blog

Muhasebe Programı

Muhasebe Programı

Muhasebe Programı

Muhasebenin geleneksel yöntemler ile kayıt altına alınması günümüzde artık pek tercih edilmemektedir. Hesapcini ile artık muhasebe kayıtlarınızı çok daha hızlı ve kolay bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz. Muhasebe programı kullanmanın işletmeniz için faydalarını öğrenmek isterseniz, yazımızı sonuna kadar okumanızı öneririz. Keyifli okumalar..

Yazılım alanında meydana gelen yeniliklerin entegre edilmesi ile ortaya konan ön muhasebe programı aracılığı ile farklı ihtiyaçları uygun bir şekilde karşılayabilmek mümkün olmaktadır. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda geliştirilen özel yazılımlar sayesinde zamanı etkin ve verimli bir şekilde değerlendirebilmek mümkündür. Muhasebe yazılımları içerisinde yer alan tüm süreçlerin uygun bir şekilde optimize edilmesini sağlayan programlar sayesinde kısa sürelerde yüksek kâr marjı elde edebilmek mümkündür.

Hesapcini olarak firmanızın bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına 25 yıllık ERP deneyimimiz ile tüm işlemlerinizi tek bir alanda birleştirdik . Sınırsız kullanıcı, sınırsız firma, güncelleme ve yedekleme gibi özelliklerden hiçbir zaman ek ücret talep etmez. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için muhasebe verilerini etkin bir şekilde yönetmek mümkündür.

Hesapcini Ön Muhasebe Programı Bazı Özellikleri

Sınırsız firma oluşturup hesaplarını ayrı ayrı tutabilirsiniz.
Sınırsız kullanıcı oluşturabilirsiniz.
İnternete bağlı tüm cihazlarınızdan hesabınıza erişim sağlayabilirsiniz.
Yeni sürüm çıktığında kendisini otomatik günceller ve bunun için asla ek ücret alınmaz.
Firmanıza ait gelir-gider tablosunu, alacak-borç bilgisini ve de kâr-zarar tablosunu tek bir ekrandan görebilirsiniz.
Dünya genelindeki tüm para birimleri ile çalışabilirsiniz.
Sınırsız sayıda kasa tanımlayabilirsiniz. Nakit, banka, KK/Pos kasa tipleri tanımlayabilirsiniz.
Sınırsız cari hesap tanımlayabilirsiniz. Müşteri, Tedarikçi ya da Müşteri/ Tedarikçi rolleri verilebilir. Cari hesaplara risk tanımı yaparak otomatik uyarı alabilirsiniz.
Alış faturaları, satış faturaları ve irsaliye basabilirsiniz. Ay sonunda ne kadar KDV ödemeniz gerektiğini görebilirsiniz.
Dilerseniz stok kaydı tutabilir, kritik stoklu ya da stoğu tükenmiş olan ürünleri görüntüleyebilirsiniz.
Ambar Fişi, Üretimden Giriş Fişi, Sarf Fişi, Fire Fişi, Sayım Fazlası, Sayım Eksiği ve Açılış Fişi gibi farklı fişlerin yönetimini yapabilirsiniz.
Her firmaya özel ayarlanabilir parametrik yapıya sahiptir.
Veri tabanı hatalarına karşı, günlük otomatik yedek oluşturabilirsiniz.
Cari ya da malzeme bazlı sınırsız Kampanya oluşturabilirsiniz.
Dilerseniz TCMB veya European Central Park üzerinden kurları otomatik aktarabilir, dilerseniz de kur bilgilerini manuel girebilirsiniz.

Yukarıda saydığımız özelliklerimizden ve çok daha fazlasından faydalanmak isterseniz, hemen üye olabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Üye olan herkese ilk bir ay ücretsiz olarak hediye ediyoruz. Deneme süresinde ve aboneliğiniz esnasında ihtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Neden Ön Muhasebe Programı Kullanmalıyız?

Bulut tabanlı ön muhasebe programları, internet bağlantısına sahip olunan her yerden muhasebe verilerine ulaşabilmeyi sağlayan teknolojilerdir.

Devamı
Yenilik Alarmı: Müşteri ve Tedarikçi Ekranı

Müşteri ve Tedarikçi ekranı, sizlerden gelen talepler doğrultusunda yaptığımız güncellemeler ile birlikte artık çok daha hızlı ve sade bir forma dönüştü.

Devamı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu; kişisel verilerin, özel hayatın gizliliği başta olmak üzere kişinin temel hak ve özgürlüklerini koruma altına alan, verileri işlemekle sorumlu gerçek ve tüzel kişilerin yükümlü olduğu kuralları kapsayan kanundur.

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.