Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası

Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası
  • By Tugay YILMAZ
  • Kampanyalar
  • Yoruma Kapalı
  • 22 Aralık 2020

“Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası”

Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası ile e-fatura ve e-arşive evinizin konforunda geçiş yapın, hem paradan hem zamandan tasarruf edin!

Bu Kampanya kapsamında Hesapcini’ne yeni abone olan kullanıcılarımız, e-Fatura hizmetimizden ücretsiz faydalanarak e-fatura ve e-arşive yerinden kalkmadan geçiş yapar, karışık başvuru süreçleri ile uğraşmazlar.

Üstelik Sisteme geçişin ardından ilk  e-fatura ve e-arşiv faturanızı ücretsiz olarak gönderip alır, faturalama masraflarını minimuma indirir.

Siz de kampanyamız hakkında detaylı bilgi almak için 08504412200 numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz !

KAMPANYA KOŞULLARI

1.       Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, ilk kez abonelik başlatması gerekmektedir.

2.       Kampanya 01.12.2020-31.12.2021 tarihleri arasında ücretli abonelik başlatan ve başka bir kampanyadan yararlanmayan aboneler için geçerli olacaktır.

3.       Kampanya kapsamında Hesapcini’ne 1 yıllık abonelik başlatan kullanıcımıza, e-dönüşüm sistemine geçişinin ardından 2000 Kontör hediye tanımlanacaktır.

4.       Kampanya kapsamında Hesapcini’ne 1 Aylık Ücretli abone olan kullanıcılarımız, e-dönüşüm sistemine geçişin ardından 100 kontör hediye tanımlanacaktır.

5.        Mali mühür başvuru ücreti kampanyaya dahil değildir.

6.       Kullanıcılar, kampanyaya yalnızca bir kez katılma hakkına sahip olacaklardır.

7.       Bu kampanya, Hesapcini tarafından yapılan/yapılacak diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

8.       Hesapcini Yazılım A.Ş. kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

9.       Kampanya kapsamında Hesapcini’ni kullanmaya başlayan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0850 441 22 00 numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Arkadaşını Getirene Abonelik Süresi Hesapcini’nden Hediye

“Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir”  Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca bizi arkadaşlarına tavsiye eden çok sayıda kullanıcımız oldu. Öncelikle bu kullanıcılarımıza çok teşekkür etmek isteriz. Bizim büyümemize katkıda bulunan ve bulunacak olan tüm bu kullanıcılarımıza karşı […]

Devamı
Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası

“Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası” Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası ile e-fatura ve e-arşive evinizin konforunda geçiş yapın, hem paradan hem zamandan tasarruf edin! Bu Kampanya kapsamında Hesapcini’ne yeni abone olan kullanıcılarımız, e-Fatura hizmetimizden ücretsiz faydalanarak e-fatura ve e-arşive yerinden kalkmadan geçiş yapar, karışık başvuru süreçleri ile uğraşmazlar. Üstelik Sisteme geçişin ardından ilk  e-fatura ve e-arşiv faturanızı ücretsiz olarak gönderip alır, faturalama masraflarını […]

Devamı
MTSO Üyelerine Ücretsiz Online Muhasebe Programı

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Hesapcini Yazılım A.Ş arasında yapılan protokol ile Oda Üyesi firmalara Hesapcini Ön Muhasebe Programını bir yıl ücretsiz kullanım imkanı sağlandı. Bulut tabanlı yapısı ile işletmeler, gerek cep telefonu gerekse tablet ve bilgisayarlarından ön muhasebe süreçlerini kolayca yönetebilecekler. 1- www.hesapcini.com adresine giriş yapınız. 2- Üyeliğiniz yok ise, “Ücretsiz Başla” […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.