Arkadaşını Getirene Abonelik Süresi Hesapcini’nden Hediye

Arkadaşını Getirene Abonelik Süresi Hesapcini’nden Hediye
  • By Tugay YILMAZ
  • Kampanyalar
  • Yoruma Kapalı
  • 24 Aralık 2020

“Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir”

 Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca bizi arkadaşlarına tavsiye eden çok sayıda kullanıcımız oldu. Öncelikle bu kullanıcılarımıza çok teşekkür etmek isteriz. Bizim büyümemize katkıda bulunan ve bulunacak olan tüm bu kullanıcılarımıza karşı ise kayıtsız kalmak istemiyoruz. Bu sebeple de; 
Image
“ yeni bir abone getiren her kullanıcımıza,ekstra abonelik süresi Hesapcini’nden hediye” Bizi tavsiye ederek bir kullanıcıyı ailemize kazandıran her bir kullanıcımıza, satın aldığınız abonelik paketine ek olarak ücretsiz abonelik süresi tanımlanacaktır. Kullanıcı getirme konusunda ise herhangi bir sınırlandırma bulunmuyor. Getirdiğiniz kullanıcı, sizin referansınızı bildirerek 1 aylık abonelik paketi satın alırsa sizin aboneliğinize ücretsiz 1 ay; getirdiğiniz kullanıcı, sizin referansınızı bildirerek 1 yıllık abonelik paketi satın alırsa da sizin aboneliğinize ücretsiz 1 yıllık kullanım süresi tanımlanacaktır.Hesapcini olarak, küçük ve orta ölçekli tüm işletmelerin ön muhasebe süreçlerinin eksiksiz bir şekilde tamamlanması için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tüm kullanıcılarımızla günden güne büyümeye devam ediyorken, ön muhasebenin sınırlarını zorlayan Hesapcini ailemize, arkadaşlarınızı da bekliyoruz.  

KAMPANYA KOŞULLARI

1. Kampanya, 31.12.2021 tarihine  kadar geçerli olacaktır.

2. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, Hesapcini kullanıcısı olması zorunludur.

3. Kampanya kapsamında Hesapcini’ne üye olan kullanıcımız eğer 1 aylık abonelik paketi satın alırsa, referans olan kullanıcımıza 1 aylık ücretsiz abonelik tanımlanacaktır.

4. Kampanya kapsamında Hesapcini’ne üye olan kullanıcımız eğer 1 yıllık abonelik paketi satın alırsa, referans olan kullanıcımıza  1 yıl ücretsiz abonelik tanımlanacaktır.

5. Bu kampanya, Hesapcini tarafından yapılan/yapılacak diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

6. Hesapcini Yazılım A.Ş., kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

7. Kampanya kapsamında Hesapcini’ni kullanmaya başlayan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılacaktır.  

Kampanya ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0850 441 22 00 numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Arkadaşını Davet Et Kazan

En sevilen kampanyamız yoğun talebiniz üzerine yeniden aktif olmuştur Hesapcini Programımız, sizlerin de tavsiyesi ile büyümeye devam ediyor O halde kampanya koşullarımıza göz atarak birlikte kazanmaya başlayabilirsiniz;

Devamı
e-Dönüşüm Kampanyası

Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası ile e-fatura ve e-arşive evinizin konforunda geçiş yapın, hem paradan hem zamandan tasarruf edin!

Bu Kampanya kapsamında Hesapcini’ne yeni abone olan kullanıcılarımız, e-Fatura hizmetimizden ücretsiz faydalanarak e-fatura ve e-arşive yerinden kalkmadan geçiş yapar, karışık başvuru süreçleri ile uğraşmazlar.

Devamı
Arkadaşını Getirene Abonelik Süresi Hesapcini’nden Hediye

“Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir”  Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca bizi arkadaşlarına tavsiye eden çok sayıda kullanıcımız oldu. Öncelikle bu kullanıcılarımıza çok teşekkür etmek isteriz. Bizim büyümemize katkıda bulunan ve bulunacak olan tüm bu kullanıcılarımıza karşı […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.