MTSO Üyelerine Ücretsiz Online Muhasebe Programı

MTSO Üyelerine Ücretsiz Online Muhasebe Programı
 • By Tugay YILMAZ
 • Kampanyalar
 • Yoruma Kapalı
 • 22 Aralık 2020

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) ile Hesapcini Yazılım A.Ş arasında yapılan protokol ile Oda Üyesi firmalara Hesapcini Ön Muhasebe Programını bir yıl ücretsiz kullanım imkanı sağlandı. Bulut tabanlı yapısı ile işletmeler, gerek cep telefonu gerekse tablet ve bilgisayarlarından ön muhasebe süreçlerini kolayca yönetebilecekler.

 • 1- www.hesapcini.com adresine giriş yapınız.
 • 2- Üyeliğiniz yok ise, “Ücretsiz Başla” butonuna tıklayarak üyelik oluşturunuz.
 • 3- Kuponu aktifleştirmek için giriş yapınız.
 • 4- Sağ üst köşede bulunan firma adınıza tıklayınız.
 • 5- Açılan ekranda “Üyelik Bilgileri” bölümüne giriniz.
 • 6- Açılan ekranda “Promosyon Kodum Var” bölümüne tıklayınız.
 • 7- Açılan pencereden hediye kodunu giriniz ve gönder butonuna basınız.
 • 8- Bir yıllık kullanım lisansı hesabınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
 • 9- Destek almak için 0850 441 22 00 nolu numaradan bizi arıyabilirsiniz.

Hesapcini ön muhasebe programına ilişkin her türlü bilgi www.hesapcini.com web sitesinde yer almaktadır. MTSO Üyeleri 1 yıllık ücretsiz kullanım süresinin sonunda, arzu etmeleri halinde, www.hesapcini.com adresinde bulunan güncel fiyatlardan (programın 2020 yılı kullanım bedeli Fiyatlar bölümünden ulaşabilirsiniz.) abonelik sözleşmesi kurarak, ürünü kullanmaya devam edebilecektir. Hesapcini Kişisel Verileri Koruma Kanunu kapsamında yükümlülüklerini yerine getirmeyi kabul ve beyan eder. Herhangi bir ihlal veya veri aktarımı durumunda Oda’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
1 yıllık promosyon kullanımı her halükarda 01.01.2023 tarihinde sona erer. O tarihe kadar aktif eden üyeler bir yıl ücretsiz kullanabilecektir.
Hesapcini.com’un bütün telif hakları Hesapcini Yazılım A.Ş.’ye aittir.


Eğitim Videoları: DESTEK
7/24 Canlı Destek: Tawk.To
İletişim: 0850 441 22 00
Mail : [email protected]

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Arkadaşını Davet Et Kazan

En sevilen kampanyamız yoğun talebiniz üzerine yeniden aktif olmuştur Hesapcini Programımız, sizlerin de tavsiyesi ile büyümeye devam ediyor O halde kampanya koşullarımıza göz atarak birlikte kazanmaya başlayabilirsiniz;

Devamı
e-Dönüşüm Kampanyası

Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası ile e-fatura ve e-arşive evinizin konforunda geçiş yapın, hem paradan hem zamandan tasarruf edin!

Bu Kampanya kapsamında Hesapcini’ne yeni abone olan kullanıcılarımız, e-Fatura hizmetimizden ücretsiz faydalanarak e-fatura ve e-arşive yerinden kalkmadan geçiş yapar, karışık başvuru süreçleri ile uğraşmazlar.

Devamı
Arkadaşını Getirene Abonelik Süresi Hesapcini’nden Hediye

“Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir”  Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca bizi arkadaşlarına tavsiye eden çok sayıda kullanıcımız oldu. Öncelikle bu kullanıcılarımıza çok teşekkür etmek isteriz. Bizim büyümemize katkıda bulunan ve bulunacak olan tüm bu kullanıcılarımıza karşı […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.