Masrafların En Masrafsız Hâli!

Masrafların En Masrafsız Hâli!

Masrafların En Masrafsız Hâli!

Hesapcini “Masraf Modülü” artık yayında!

Sizce de masraf girişi yaparken harcanan zamana bir dur demenin vakti gelmedi mi? Çünkü yapılan bir araştırmaya göre masraflar, şirket giderlerinin %12’sini oluşturuyor. Üstelik bu masrafların kayıt altına alınması için ortalama 3-4 saat harcıyoruz ve harcanan bu zaman şirket için bir gizli zaman maliyeti anlamına geliyor. Hesapcini muhasebe programı olarak ise tam da bu noktada %12’lik operasyonel masraflarınızı yönetebileceğiniz ve bu masrafları kaydederken harcayacağınız gizli zaman maliyetini minimuma düşürecek yeni modülümüz olan “MASRAFLAR” ile karşınızdayız.

Peki, Hesapcini “Masraf Modülü” işletmenize neler katacak?

  • Bir şirket için gerekli olan ve sıklıkla kullanılan tüm masrafları kategoriler hâlinde topladık ve bunları sizlere masraf kartları hâlinde sunduk. Size ise sadece girişini yapmak istediğiniz masrafı seçip gerekli bilgileri doldurarak işleminize devam etmek kaldı.
masraf takibi
  • Sizin için hazırladığımız masraf kartları eksik mi? Ya da yalnızca sizin firmanıza özgü masraf kalemleriniz mi var? O zaman siz de hızlı bir şekilde masraf kartı oluşturabilir ve bu masraf kartları üzerinde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
  • Ödemesini yapmak istediğiniz bir masrafı seçip, başka hiçbir modüle geçiş yapmanıza gerek kalmadan ödeme kanalını (banka, kasa, kredi kartı ya da personel ödemesi) seçerek hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
gider takibi
  • Masraf modülü ile sisteme kaydettiğiniz tüm masraflarınızı “Ödemesi Yapılanlar”, “Daha Sonra Ödenecekler”, “Ödemesi Gecikenler” ya da “Hepsi” seçeneklerini kullanarak filtreli bir şekilde listeleyebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı bir şekilde analiz yapabilme imkânına sahip olabilirsiniz.
  • Sisteme bir masraf girişi yaparken, masrafınız ile ilgili fiş, fatura, belge ve resim gibi dilediğiniz tüm eklentileri yükleyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz her an bu bilgileri görüntüleyebilir, üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için sürekli olarak çalışıyor ve özelliklerimize bir yenisini eklemeye devam ediyoruz. Hesapcini ailesine her geçen gün yüzlerce kullanıcı ekleniyor ve hızla büyüyoruz. Bu yolculukta siz de aramıza katılmak isterseniz, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Üstelik hemen şimdi üye olarak, Hesapcini’ni 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Hesapcini ile e-Fatura Kullanmaya Hemen Başlayın!

Hesapcini ile e-Fatura Kullanmaya Hemen Başlayın! Bu yazımızda, Hesapcini ile e-fatura kullanmaya başladığınızda hangi ayrıcalıklara sahip olacağınızı ve işlerinizi ne kadar kolaylaştırabileceğimizi anlattık. Keyifli okumalar dileriz.. e-Fatura, Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) tarafından yönetilmekte olan, alıcı ile satıcı arasında gerçekleşen alışverişe ait faturaların tek bir format ve standartta elektronik ortamda oluşturulmasıdır. e-fatura, ilk hizmete girdiği tarihlerde […]

Devamı
GİB Portalı ile e-Arşiv Fatura Oluşturma Kılavuzu

GİB Portalı ile e-Arşiv Fatura Oluşturma Kılavuzu GİB portalı aracılığı ile nasıl e-arşiv fatura oluşturulacağı, mükellefler için net bir cevap bulamadıkları son derece önemli bir konudur. Bu yazımızda sizler için konu ile ilgili tüm bilgileri araştırdık ve portal üzerinden fatura kesmenize yardımcı olacağını düşündüğümüz bir kılavuz hazırladık. Keyifli okumalar dileriz.. Bilindiği üzere 19/10/2019 tarihinde 30923 […]

Devamı
İşletme Defteri Nedir? Kimler İşletme Defteri Tutmalıdır?

İşletme Defteri Nedir? Kimler İşletme Defteri Tutmalıdır? İkinci sınıf tüccarlar tarafından tutulması gereken işletme defteri hakkında bilmeniz gereken tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.. İşletmeler, Vergi Usul Kanunu 177. Ve 178. Maddelerine göre birinci sınıf ve ikinci sınıf tüccarlar olmak üzere ikiye ayrılırlar. Birinci sınıf tüccarlar, bilanço esasına göre defter tutarken, ikinci sınıf tüccarlar […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.