Ucuz e-Fatura Programı

Kullanımı Kolay Online e-Fatura Programı

Ucuz e-Fatura Programı

e-Fatura, 2016 yılından beri var olan fakat son bir yıldır çok yaygın bir şekilde kullanılan elektronik fatura sistemidir. Günümüzde artık küçük ve orta ölçekli işletmelerin çoğunda kullanılmaya başlayan e-fatura, matbu faturalar ile aynı yasal ve hukuki niteliğe sahiptir. Gereksiz kâğıt kullanımının önüne geçilmesinin yanı sıra yapılan tüm denetlemelerin çok daha kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesini de mümkün kılmaktadır.
e-Fatura kullanmanın en önemli avantajlarından birisi, firmaların kâğıt faturaları depolama zorunluluğunu ortadan kaldırmaktadır. e-Arşiv imkânı ile birlikte alınan ve gönderilen tüm e-faturalar yine elektronik ortamda saklanmaktadır. Tüm bu özelliklerinden dolayı da her gün binlerce firma, e-fatura mükellefi olmak için başvurmaya devam etmektedir. Ucuz e-fatura programı, işletmelerin e-fatura sistemine adım atması ve artık bu fatura türünü kullanmasını sağlamaktadır. Elektronik ortamda düzenlenen tüm faturalar, firmanın maliyetini düşürürken aynı zamanda tahsilatlarının da hızlanmasını sağlar.

GİB üzerinden alınan mali mühür ile birlikte ucuz e-fatura programı entegre olmaktadır. Hızlı bir şekilde e-fatura alıp göndermeye başlayan firmalar, hem kırtasiye masraflarından hem de faturaları arşivleme yükünden kurtulmaktadır. Kullanıcılar, bir fatura alırken ya da gönderirken kontör harcamaktadır. Bu sebeple de herhangi bir e-fatura programı kullanmaya başlamadan önce kaliteli olması, güvenli olması ve sunduğu fiyat politikası gibi birçok detaya dikkat edilmesi gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra e-fatura mükellefi olmak için gerekli başvuru işlemlerinde destek olan bazı e-fatura programları, firmalara sürekli olarak destek vermeye devam etmektedir.

ucuz e fatura programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini e-Fatura Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.