Stok Takip Programı

Sade tasarımı, hızlı ve kolay kullanım ile stok takibine daha az vakit ayırın,
diğer işlerinize odaklanın!

Stok Takip Programı

Piyasada çok sayıda ön muhasebe yazılımı olduğunun farkındayız. Biz de Hesapcini olarak, sizlere ön muhasebe kapsamında yapacağınız işlemleri kolaylaştırma ve sistematik bir hâle getirmek için hizmet vermek istiyoruz fakat, hepsinin bunlarla sınırlı olmasını istemedik. Bu sebeple de Hesapcini olarak, sizlere, firmanıza bağlı depolarınızda hangi üründen ne kadar miktarda kaldığını görebileceğiniz, stok giriş-çıkış işlemlerini tek panel üzerinden yapabileceğiniz ve bu işlemler için fatura hazırlayabileceğiniz bir sistem oluşturduk. Bu sistem üzerinde hazırlayacağınız satış ya da alış irsaliyeleri sonrasında stok durumları otomatik olarak güncellenecek ve size sadece fatura bilgilerini sisteme girme işi kalacak.

Stok Programı

Teknolojiyi seven işletmeler için
Ön Muhasebe Programı

Fatura kesmek artık çok kolay. Her şey elinizin altında. Hesapcini kullanıcı deneyimi ve pratik kullanım odaklı geliştirilmiş bir programdır.

depo takip programı
Malzeme girişi esnasında girilen stok bilgisi ile birlikte yine tek bir panel üzerinden ürünün fiili ya da gerçek stok bilgisi de görebilirsiniz.
stok takip programı
Firmanızın merkez deposundan ziyade bağlı olan farklı şube, farklı ambar ve fabrika tanımlamalarını da yapabilirsiniz.
kritik stık takibi
Ürüleriniz için kritik stok seviyesi belirleyebilir, farklı depolarınızda bulunan ürünlere ait fiili ve gerçek stok miktarlarını da görüntüleyebilirsiniz.
detaylı stok takibi
Ayraç kodu ya da kategori kodu ile malzemelerinizi ayırabilir daha kolay ve hızlı işlem yapabilirsiniz.
depo takibi
Depolarınızdaki ürünlerin giriş - çıkış işlemlerine dair oldukça kapsamlı ve detaylı raporlar hazırlayabilme imkânını da sunmaktadır.
faturalı stok takibi
Her malzeme için ayrı ayrı malzeme hareketlerini kolayca görüntüleyebilir, yapılan işlemleri kontrol edebilirsiniz.