Sağlık Sektörü için Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Sağlık Sektörü için Muhasebe Programı

Sağlık sektöründe hizmet veren firmalar için kullanılan her bir yazılımın güvenilir, kaliteli ve hızlı olması gerekir. Hata payının sıfır olması gerektiği bu sektörde hizmet veren firmalar için geliştirilen ön muhasebe programları, tüm süreçlerin güvenilir bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu programlar ile birlikte zaten yoğun ve stresli geçen çalışma saatlerinde bir de ön muhasebe işlemleri ile uğraşma yükü ortadan kalkmaktadır.
Medikal firmalar için kolay muhasebe programı , tüm satın alma işlemlerinin ya da müşteriden gelen siparişlerin düzenli bir şekilde sisteme girilmesini sağlar. Daha sonraki tüm fatura oluşturma, düzenleme, irsaliye ve stok işlemleri de yine bu programlar aracılığı ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Sağlık sektörünün en önemli kollarından biri olan diş kliniklerinde de yine online ön muhasebe kullanımında ciddi bir artış söz konusudur. Diş kliniği için muhasebe programı aracılığı ile klinik içerisinde yapılan tüm masrafların kontrolü, çalışan personellerin durumları ve gelir gider takibi yapılabilmektedir. İnternete bağlanan her türlü cihazdan yapılabilen işlemler sayesinde işlemler anlık olarak yapılabilmekte ve sağlık personelleri için muhasebe işlemleri bir iş yükü olmaktan çıkmaktadır.

sağlık sektörü için muhasebe programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.