Perakendeciler için Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Perakendeciler için Muhasebe Programı

Perakendeciler için, ürünlerin bir muhasebe programına kolay bir şekilde girilmesinin yanı sıra aynı zamanda bu ürünlere kolay bir şekilde indirim ya da kampanya tanımlayabilmek de bir o kadar önemlidir. Ürün kalemi ne kadar çok olursa olsun, Perakendeciler için kolay muhasebe programı kullanarak bu ürünleri tüm ayrıntıları ile sisteme kaydetmek oldukça kolaydır. Ürünlerin alış fiyatı, satış fiyatı, KDV oranı, uygulanacak indirimler ve kampanyalar gibi çok sayıda değişken tek bir ekrandan belirlenebilmektedir.
Tedarikçiden alınan ürünler için kesilen alış faturaları ile aynı zamanda müşterilere satılan her bir ürün için hızlı bir şekilde satış faturası oluşturulabilmektedir. Tek bir merkeze bağlı çok sayıda ambar ya da depoya sahip olan perakendeciler için bu birimleri yönetmek de, ön muhasebe programı aracılığı ile mümkündür. Bu sayede hangi depoda hangi üründen ne kadar kaldığı, oldukça hızlı bir şekilde görüntülenebilmektedir. Üstelik alınan ya da satılan her ürün sonrasında stok durumları anlık olarak güncellenebilmektedir.

perakende sektörü muhasebe programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.