Hesapcini Müşterileri

Hesapcinini tercih eden seçkin müşteriler...

Erdi Öçalır

Firmamızda kullanmaya basladık. Çok kullanışlı ve çabuk anlaşılabilir bir program. İhtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.

Erdi Öçalır

Firma Yetkilisi

Akın Azoğlu

Daha önceki kullandığım ön muhasebe programları arasında en iyisi diyebilirim. Hızlı ve basit arayüzü var kesinlikle tavsiye ederim.

Akın Azoğlu

Firma Yetkilisi

Nil Güneş

Programı bir süredir kullanıyoruz. Her yönüyle gayet stabil ve kullanışlı olmuş. Üstelik destek ekibi ile sorunlar oldukça hızlı çözülüyor. Ellerinize sağlık 👏🏻👏🏻

Nil Güneş

Muhasebe Yetkilisi

Cihangir ÖZBEK

Kesinlikle tavsiye ediyorum. Diğer firmalar gibi asla değiller hem uygulama olarak hemde destek olarak gerçekten çok başarılı ve ilgililer. Kullanıcı yorumlarını önemseyen bir firma. Kendilerine teşekkür ederim bundan sonra tek kullanacağım program Hesapcini.

Cihangir ÖZBEK

Firma Sahibi

Buse DİNÇER

Bir otel işletmecisiyseniz, aynı anda farklı işlere koşturmanız gerekebiliyor. Otelin finans işlemleri, personel işlemleri ve diğer bütün muhasebe işlemleri ile ilgilenmekten, müşterilerimle sağlıklı iletişim kuramıyordum. İnternette reklamlarını gördüğüm Hesapcini ile tanıştıktan kısa bir süre sonra işlemlerimi çok daha sistematik ve hatasız bir şekilde yapabilmeye başladım. Çok sayıda faaliyet koluna sahip olan bütün işletmeci arkadaşlarıma Hesapcini’ni öneririm.

Buse DİNÇER

Otel Muhasebe Sorumlusu

Zeynep TERZİOGLU

Toplantılar ve iş görüşmeleri nedeni ile sık sık şehir dışına çıkmak zorunda kalıyorum. Ofiste olmadığım zamanlarda ise yapılan ödemelerden, tahsilatlardan ve diğer işlerden güncel olarak haberdar olmam imkânsız hâle geliyordu. Hesapcini sayesinde ise, cep telefonumdan bile istediğim bilgiye ulaşabiliyor ve dilediğim işlemi anında gerçekleştirebiliyorum. Teşekkürler Hesapcini.

Zeynep TERZİOGLU

Finans Müdürü

Mahmut YILMAZ

Depolarımda hangi üründen ne kadar kaldığını bilmek ve bu ürünler ile ilgili sürekli stok kaydı tutmak, zaman ve maliyet açısından bizi bir hayli yoruyordu. Birkaç depomu aynı anda yönetebileceğim ve stok kayıtlarını otomatik olarak tutabileceğim bir muhasebe programı ararken Hesapcini ile tanıştık. Kullanmaya başladığımız ilk günden itibaren artık çok daha düzenli ve doğru bir stok yönetimi yapabiliyoruz.

Mahmut YILMAZ

Firma Sahibi

Kader DEMİR

“Bir süredir hesapcini kullanıyoruz, sayesinde derin bir nefes aldık. İşin içinden çıkamaz haldeydik. Kullandığımız sipariş, stok,fatura ve tahsilat modülleri fazlasıyla işimizi gördü. Destek ekibi de gayet iyi. Tavsiye ederim.”

Kader DEMİR

Firma Sahibi

Mehmet Ali YILDIRIM

“Uzun zamandır bir program arayışı içerisindeydik.Toptan hırdavat sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 5.000 cari ve 40.000 e yakında stok kartımız bulunmaktadır. Bulut tabanlı bir ön muhasebe yazılımı araştırmaları yaparken pek çok yazılımı inceledik.Kararımızı Hesapcini’den yana kullandık.Tüm ön muhasebe sürecinin hepsi bir arada tek programda toplanması gerçekten büyük avantaj.”

Mehmet Ali YILDIRIM

Firma Sahibi

ORÇUN ŞAHİN

“Yeni projeniz gerçekten başarılı bir şekilde çalışmakta. Tüm ihtiyaçlarımızın tek bir yerde toplanması süper olmuş, daha iyi yerlere geleceğinize ve daha iyi işler çıkaracağınıza eminim.”

ORÇUN ŞAHİN

Genel Müdür

HAYRETTİN GÜLEÇ

“Mevcutta kullandığımız muhasebe programına göre çok daha kolay ve online olması işimizi çok rahatlattı. Günün her saatinde rahatça fatura kesebiliyor, borç ve alacaklarımızı takip edebiliyoruz.”

HAYRETTİN GÜLEÇ

Muhasebe Sorumlusu

SEVİNÇ KEKLİK

“İlk kayıt olduğumda 30 gün ücretsiz vermesi beni çok memnun etti. Bu sürede işlerimi yaparken bir yandan da programı inceledim. İçerik olarak tüm isteklerimizi karşılayan güzel bir program.”

SEVİNÇ KEKLİK

Ön Muhasebe Elemanı

Osman Kadıoğlu

Ödeme ya da tahsilatlarımızı genellikle çek ve senetler aracılığı ile yapıyoruz. Biliyorsunuz ki, çek- senet işlemlerinin kayıt altına alınması ve bunlar üzerinde işlem yapılması ise büyük bir dikkat gerektiriyor. Üzerimizdeki bu iş yükünü alsın ve bize hatasız işlemler yapsın diye bir muhasebe programı arıyorken, Hesapcini ile tanıştım. Programı kullanmaya başladıktan sonra firma olarak yalnızca çek- senet işlemlerimiz için değil artık bütün ön muhasebe işlemlerimizde bu programı kullanıyoruz.

Osman Kadıoğlu

Anıl Akü

Sinan Yıldırım

Bir mali müşavir olarak Hesapcini ön muhasebe programını tüm mükelleflerime önerdim.Kullanımının kolay ve fiyatının da uygun olması sebebi ile Hesapcini’ne geçiş yapan mükelleflerimle, ay sonunda mütabakatlarımızı çok daha rahat bir şekilde yapabiliyoruz.

Sinan Yıldırım

Mali Müşavir

Ekin Mühendislik

2011 tarihinde itibaren Mersin’de hizmet veren firmamız, hem bireysel hem de endüstriyel alanda doğalgaz tesisatı üzerine hizmet vermektedir. Kolay fatura kesme ve etkin stok takibi avantajlarıyla tercihimiz Hesapcini uygulamasınından yana oldu.

Ekin Mühendislik

Ekin Mühendislik

14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.