Müşteri Takip Programı

Tek panelden müşteri ve tedarikçilerinizi takip edin, kontrolü elinizden hiç bırakmayın.

Müşteri ve Tedarikçi Takip Programı

Müşteri Tedarikçi Takip Programı Hesapcini olarak, siz değerli kullanıcılarımıza müşteri ve tedarikçi bilgilerini tek bir panelde inceleyebileceğiniz ve bu bilgiler üzerinde dilediğiniz her değişikliği yapabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Müşteri ve tedarikçilerinize ait her türlü bilgiyi tek bir kez sisteme girebilir ve daha sonra dilerseniz bu bilgiler üzerinde değişiklik yapabilirsiniz. Carinize ait eski işlemleri ya da yeni yapacağınız işleri planlayabilirsiniz. Hangi carinize hangi fiyatı verdiğinizi kayıt altına mı almak istiyorsunuz? Cari hesaplarınızı yalnızca bilgisayar başında ya da ofis ortamında düzenlemek zorunda değilsiniz. Hesapcini sayesinde internete bağlandığınız her cihazdan ve dilediğiniz her yerden müşteri ve tedarikçileriniz takibi yapabilirsiniz.

Müşteri Takip Programı

Geleceğe bir adım önde başlayın!

Müşteri ve tedarikçilerinizi anında görüntüleyerek, bir sonraki adımınızı daha net planlayın.

detaylı cari hareketleri
Cari Hareketleri Cari hesaplarınız ile ilgili borç, alacak ve tahsilat gibi önemli bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Cari hesaplarınızdaki işlemleri görüntüleyebilir ve yine bu işlemlerinizin için detaylarını kontrol edebilirsin.
sipariş takibi
Sipariş Detayları Alınan yada verilen siparişlerin sevk durumlarını, faturalandırılması ve bu gibi cari hesaplarınıza ait sipariş hareketlerini, tek bir ekrandan kontrol edebilir ve bu siparişlerin tüm detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
cari hesap özeti
Hesap Özeti Firmanız ve cari hesaplarınız arasındaki borç/alacak işlemlerini aylık olarak alabilirsiniz. Cari hesaplarınızın sahip olduğu güncel bakiyelerinin ve yapılacak tahsilatların planlaması açısından oldukça önemlidir.
cari ekstre alma
Cari Ekstre Cari hesap üzerinden yapılan tüm işlemleri, detaylı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Güncel cari hesap kontrolü ya da mutabakat işlemleri yaparken cari ekstresini kullanabilirsiniz.
farklı adres tanımlama
Teslimat Adresi Müşteri bilgilerini sisteme kaydederken bir teslimat adresi oluşturabilirsiniz. Teslimat adresi fatura adresinden farklı olan carilerde teslimat adresi seçerek işlem yapabilirsiniz.
risk takibi
Risk Limiti Carileriniz için özel risk limiti oluşturabilirsiniz. Böylelikle beklenmedik hiçbir problem ile karşı karşıya kalmazsınız. Dilediğiniz zaman cari risk limitini arttırabilir yada azaltabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.