Muhasebe Yazılımı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Muhasebe yazılımı bir firmanın muhasebesini tutmak, gelir-gider bilgilerinin kayıt altına alınmasından çok daha fazlasını temsil eder. Özellikle de o firmada, stok kontrolü ve çek-senet işlemleri gibi riskli hizmetler de mevcutsa, muhasebe departmanında çalışan kişilerin çok daha temkinli ve profesyonel olması beklenir.  Eski zamanlarda muhasebe kayıtlarının oluşturulması, bir defter ya da hazırlanan Excel tabloları aracılığı ile sağlanmaktaydı. Günümüzde ise bu durum, teknolojinin giderek gelişmesi ve kullanımının yaygınlaşması ile birlikte olabildiğince büyük değişikliklere uğradı. Hemen her işlemin internet üzerinden sağlanması sayesinde, birçok yazılım firması tarafından birbirinden farklı muhasebe yazılımı da geliştirildi ve piyasaya sunuldu. Çok fazla seçenek olması, ihtiyaç sahiplerinin kafasını bir hayli karıştırsa da, kişilerin tek ortak beklentisi; kolay kullanım ve kapsamlı hizmet yelpazesi. İşte tam da bu noktada ortaya çıkan ve uzman kişiler tarafından üzerinde uzun yıllar boyunca çalışılan Hesapcini; muhasebe yazılımı seçenekleri arasında kişilerin beklentilerini eksiksiz bir şekilde karşılamayı başaran bir yazılım olarak hizmet vermeye başladı.

Hesapcini; desteğini bulut bilişim teknolojisinden alan, internet bağlantısı olan her cihazda çalışan ve ön muhasebe konusunda her şeyi bünyesinde bulunduran bir muhasebe yazılımıdır. Hesapcini hesabı üzerinden faydalanılabilen hizmetler özet olarak şu şekildedir;

Fatura Takibi

Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Gelir- Gider Takibi

İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.

E-fatura ve E-arşiv

İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Müşteri ve Tedarikçi Takibi

Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

Stok ve Depo Yönetimi

Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Üstelik stoklarınızda gerçekleşen her işlemin detaylı raporlarına bir tık ile ulaşabilirsiniz. 

Sipariş Yönetimi

Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.

Kasa ve Bankalar

Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Üstelik tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.

Çek-Senet Takibi

Muhasebe işlemleri arasında en komplike detaylara sahip olan çek-senet işlemlerinizi, Hesapcini sayesinde yönetebilirsiniz. Çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.

Raporlama

Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Özelleştirilebilen ve kolay bir kullanıma sahip olan Hesapcini, sunduğu hizmetleri ilk kez denemek isteyen olan kullanıcılara ilk bir ay ücretsiz kullanım hakkı tanıyor. Kişiler, 30 günlük sürenin sonunda dilerlerse aylık ya da yıllık abonelik satın alarak ön muhasebe işlemlerini çok daha profesyonel bir şekilde yönetebilme imkânına da sahip olabiliyor. Bütün bunların yanı sıra, kullanım esnasında yaşanan bir problemin çözümü için profesyonel bir destek hizmeti de, Hesapcini kullanıcılarına ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.