Masraf Takip Modülü

Hesapcini Masraf Modülü ile Gözünüzden Kaçan Hiçbir Masraf Olmasın!

Masraf Takibi

Masraf kartları oluşturmak, bu kartları sisteme kaydetmek ve işletmeye ait masrafları tekrar tekrar girmenin işletme açısından oldukça büyük bir zaman kaybı olduğunu biliyor muydunuz? Hesapcini ön muhasebe olarak, işletmelerde harcanan gereksiz zamanın önüne geçmek ve masraf girişi yapmanın aslında hiç de zor olmadığını göstermek amacı ile “Masraflar” modülümüzü geliştirdik. Hesapcini tarafından geliştirilen masraflar modülü sayesinde artık bir masrafı sisteme kaydetmek korkulu rüyanız olmaktan çıkacak.

Hesapcini tarafından geliştirilen bu kullanışlı modül sayesinde, işletmenizde yapılan tüm masrafların kayıtlarını hızlı bir şekilde sisteme girebilir ve dilediğiniz her yerden masraflarınızı yönetebilirsiniz. Diğer tüm modüller gibi özelleştirilebilir ve esnek bir yapıya sahip olan masraflar modülü ile birlikte sistemde var olan masraf kartlarını işletmenize uygun olacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Tek bir ekrandan işletmenize ait tüm masrafları yönetebileceğiniz Hesapcini masraflar modülü ile işlemleriniz artık çok daha kolay ve hızlı!

Kolay Masraf Takibi

Gözünüzden Kaçan Hiçbir Masraf Olmasın!

İşletmelerde en çok kullanılan masraflar, kategori hâlinde sistemde bulunmaktadır. Bu kategorilerden işlem yapacağınız masrafı seçerek hızlı bir şekilde kayıt oluşturabilirsiniz.

Sistemde yer alan masraf kartları içerisinde dilediğiniz kadar masraf kartı ekleyebilir ve bu masraf kartlarınız üzerinde dilediğiniz işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kaydettiğiniz bir masrafın ödemesini yapmak için başka bir sekmeye geçiş yapmadan, aynı ekran üzerinden hızlı bir şekilde ödemeyi tamamlayabilirsiniz.

Ödemelerinizi yaparken tek bir alanla kısıtlı değilsiniz. Banka, kasa, kredi kartı ya da personel ödemesi olarak çeşitli kanallarla yapabilme imkânına sahipsiniz.

Sistemde kayıtlı olan tüm masraflarınızı “Ödemesi Gecikenler”, “Daha Sonra Ödenecekler”, “Ödemesi Yapılanlar” veya “Hepsi” seçenekleri sayesinde filtreleyebilir ve bu sayede hızlı bir şekilde analiz yapabilirsiniz.

Masraflarınız ile ilgili her türlü fişi, faturayı ya da resmi de yine bu modül aracılığı ile ekleyebilirsiniz. Tüm bu eklentilerin kontrolü ve yönetimi de yine oldukça kolay!

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.