Kolay Stok Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Kolay Stok Programı

Ön muhasebe; yalnızca fatura alma ya da kesme, para transferlerinin kaydını tutma ve bu gibi işlemler olarak bilinse de, ön muhasebeyi oluşturan çok sayıda alt modül söz konusudur. Bir işletmenin stoklarının kontrol edilmesi, stok hareketlerinin yönetilmesi ve gerekli analizlerin yapılması ise ön muhasebenin en önemli modüllerinden biridir. Özellikle de birden fazla ambar ya da depoya sahip olan işletmeler için bu birimleri kontrol etmek, işletmenin geleceği açısından büyük bir öneme sahiptir. Ön muhasebe programı arayışı içerisinde olan çok sayıda firma, bu program içerisinde aynı zamanda stoklarını da yönetebileceği ve kontrol edebileceği özellikler de beklemektedir. Kolay stok programı; bir firmaya bağlı çok sayıda ambar ve depodaki stok miktarlarının görüntülenmesine, stoklarda gerçekleşen ürün giriş-çıkış işlemlerini tek bir panel üzerinden yönetilmesine ve aynı zamanda tüm bu hareketler için gerekli fatura ve irsaliyeleri oluşturulmasına olanak tanıyan bir programdır. Üstelik bu program aracılığı ile hazırlanan satış ya da alış irsaliyeleri sonrasında anlık olarak stok miktarları güncellenmekte ve dolayısıyla ileriki dönemlerde oluşabilecek hatalar ortadan kaldırılmaktadır. Kolay stok programı ile sayesinde merkez firmaya bağlı ambar ya da depolardaki kritik stok seviyeleri belirlenebilmektedir. Bu sayede müşterinin talep ettiği ya da üretime dâhil edilecek herhangi bir ürünün depoda kalmaması gibi önemli hataların ortaya çıkması engellenmektedir. Stok içerisinde gerçekleşen her bir hareket için ayrıntılı rapor alınması, firmanın hem güncel hem de gelecek planlarını hazırlaması açısından son derece büyük bir öneme sahip olmaktadır. Kullanılan stok programları aracılığı ile stok hareketleri için detaylı raporlar alınabilmekte ve böylelikle gerekli tüm analizler en doğru şekilde yapılabilmektedir.

kolay stok takibi

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.