Kolay Kullanım

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı.

Bütün iş yükünüzün arasında, bir de muhasebe işlemlerine kafa yormak sizce de çok yorucu olmuyor mu?
Yaptığınız her bir işlemi farklı yerlere kaydedip, ay sonunda sürekli hata almaktan bıkmadınız mı?
İşlerinizin yoğunluğu yetmiyormuş gibi ön muhasebe programlarının karmaşık yapısını çözmek için artık zaman kaybetmek istemiyor musunuz?

Tüm bu sorulara “EVET” yanıtını veriyorsanız, sizinle çok önemli bir ortak paydamız var; “HESAPCİNİ ÖN MUHASEBE PROGRAMI

Hesapcini, kapsamlı muhasebe bilgisi gerektirmeyen ve sizi asla yarı yolda bırakmayan bir ön muhasebe programıdır. Aradığınız her şeyi tek bir panelden görüntüleyebilir, işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Üstelik yapmanız gereken en ufak bir işlem bile, firmanızın diğer bilgileri ile anında entegre olarak güncellenir.

Peki, kolay kullanım derken neyi kastediyoruz?

  • Anasayfanızda yer alan “Güncel Durum” ekranı sayesinde, firmanıza tanımlı kasa-banka bakiyelerini ve güncel nakit akışınızı görüntüleyebilirsiniz.
  • Anasayfanın orta kısmında yer alan “+” simgesi ile sık kullandığınız menüleri bağlayabilirsiniz.
  • Anasayfanın sol kısmında yer alan çoklu işlem menüsü ile dilediğiniz bütün işlemleri birkaç dakika içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.
  • Binlerce ürününüzü tek bir tıkla Hesapcini’ne yükleyebilirsiniz. Sisteminize yeni bir ürün eklemek de hiç olmadığı kadar kolay! “Ürün ve Hizmet” sekmesinde, eklemek istediğiniz ürün veya hizmet ile ilgili en detaylı bilgilerinizi bile kaydedebilirsiniz.
  • Seçtiğiniz bir cariniz üzerinden “Hızlı İşlem Menüsü” kullanarak tek bir ekrandan fatura düzenleyebilir, çek-senet işlemlerinizi yapabilir, kasa-banka hareketlerinizi görüntüleyebilir ve carinizin güncel bakiyesini görüntüleyebilirsiniz.

Hesapcini’nin kolay kullanımı ve daha birçok avantajlı özelliğinden faydalanmak isterseniz, 30 günlük ücretsiz deneme sürecinizi hemen başlatabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.