Kobi Destek Kampanyası

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı.

Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor süreçte KOBİ’lere bir destek de Hesapcini’nden!

Hesapcini olarak her zaman KOBİ’lerimizin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz…Bu zor süreçten ancak birlik olursak çıkabiliriz dedik ve KOBİ’lerimiz evden çıkmadan da işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilsin diye bir destek paketi hazırladık. Bu paket kapsamında;

Hiçbir katılım koşulu ve hizmet sınırlandırması olmadan

Hesapcini’ne kayıt olan HERKESE

3 AY ABONELİK HEDİYE!

Hiçbir bedel ödemeden sahip olacağınız 3 aylık ücretsiz abonelik dönemi boyunca, internet bağlantısı olan tablet, cep telefonu ya da bilgisayarınızdan ön muhasebe işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.


COVID19 Kobi destek kodu kullanımı hakkında bilgi için tıklayınız.


Kampanya Koşulları

1- Kullanıcıların kampanyaya katılmaları için üye olduktan sonra “ COVİD19” promosyon kodunu sisteme girmeleri gerekmektedir. Bu kod girildikten sonra 14 günlük deneme süresine ilave 3 aylık ücretsiz kampanya süresi eklenecektir. Bu kod dışında yapılan üyeliklerde yalnızca 14 günlük ücretsiz deneme süresi tanımlanacaktır.

2- Kampanya, 15 Nisan-15 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Hesapcini’ne üye olan kullanıcıların hesaplarına 3 aylık ücretsiz kullanım hakları tanımlanacaktır.

3- 3 aylık deneme süresinin sona ermesinin ardından, kullanıcılar aylık ya da yıllık abonelik paketi alarak işlemlerine devam edebileceklerdir. Süre sonunda herhangi bir satın alma işlemi gerçekleşmemesi durumunda abonelikler dondurulacaktır.

4- Kullanıcılar, kampanyaya yalnızca bir kez katılma hakkına sahip olacaklardır.

5- Bu kampanya, Hesapcini tarafından yapılan/yapılacak diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

6- Hesapcini Yazılım A.Ş., kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

7- Kampanya kapsamında Hesapcini’ni kullanmaya başlayan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılacaktır.

14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.