Kasa ve Banka Takibi

Kasa ve banka hesaplarınızdaki hareketliliği yönetebilen dijital asistanınız.

Kasa ve Banka Yönetimi

Bir işletmenin kasa ve banka hareketlerini yönetebilmesi, o işletmenin sürdürebilirliğini ve kârlılığını doğrudan etkiler. Küçük veya orta ölçekli bir işletmeniz varsa, size kasa ve banka hesaplarınızı yönetebileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Kasa ve banka yönetiminde hata payının sıfır olması gerektiğinin bilincindeyiz ve bu sebeple sizlere kusursuz bir alt yapı sunuyoruz. Banka hesap bilgilerinizi ve kasa bilgilerinizi sisteme tanıttıktan sonra, size sadece bu hesaplar üzerinden tahsilat ya da ödeme işlemlerini sisteme girmeniz kalacak. Geri kalan bütün işlemleri, yapay zekâ ile geliştirdiğimiz ve üzerinde büyük bir titizlik ile çalıştığımız Hesapcini yapar.

Kasa Takip Programı

Teknolojiyi seven işletmeler için
Ön Muhasebe Programı

Finansal yönetimde disiplin kurabilmenin yeni adresi..

Çok sayıda banka ve kasa tanımlaması yapabilirsiniz. Firmanız adına tanımlı olan birden çok banka hesabını tek tek kontrol etmenize gerek kalmadan, tek bir panel üzerinden yönetebilirsiniz. Sisteme bir kez banka hesabını tanıtmanız, ileriki zamanlarda yapacağınız banka işlemlerinde sizlere zaman kazandıracaktır. Yapılan tahsilat ya da ödeme işlemlerinden sonra kasa ve bankalarınızdaki bilgiler de otomatik olarak güncellenecektir.
Hesapcini olarak, firmanıza tanımlı kasa ve banka hesaplarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yönetebilmeniz için çeşitli banka entegrasyon hizmeti de sunuyoruz. Böylelikle banka hesaplarınızda yapacağınız en ufak bir hareketi bile sistem üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
Sistem içerisinde yer alan farklı döviz türlerini kullanabilirsiniz. Farklı döviz türlerinden işlem yapmanız hâlinde, güncel döviz kurlarını günlük olarak sisteme girebilir ve hatasız bir işlem yapabilme imkânına sahip olabilirsiniz.
Firmanıza tanımlı banka hesapları ya da kasanız üzerinden bir para transferi yapmak istediğinizde, bu transferin yapılacağı tarihi seçerek ileri tarihli ödemeler yapabilirsiniz. Artık kullanmadığınız ya da firma ile olan bağlantısını kesmek istediğiniz bir banka hesabını veya kasayı, tek bir tık ile sistemden kaldırabilirsiniz.
Banka hesaplarınızdaki hareketliliği otomatik algılayan ve sizin için adeta bir “ Dijital Yardımcı” görevini üstlenmeye hazır olan Hesapcini ile birlikte kredi kartı hareketlerini de görüntüleyebilirsiniz. Firmanıza ait kredi kartı harcamalarını ya da müşterilerinizin yaptığı kredi kartı ödemelerini tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
Kasalarınız ya da banka hesaplarınız arasında hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz. Banka ve kasanızı etkileyen her bir işlem için güncel ya da geçmiş döneme ait hareketleri görüntüleyebilirsiniz.
Kasa ve banka hesaplarınız üzerinde yaptığınız bütün işlemleri ve bu işlemlere ait detaylı raporlarınızı alabilir, internete bağlandığınız her yerden yapılan tahsilat ve ödeme detaylarını raporlayailirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.

Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.