İnşaat-Yapı Sektörü için Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

İnşaat-Yapı Sektörü için Muhasebe Programı

Ürün yelpazesinin en geniş olduğu ve sistematik çalışmanın oldukça önemli olduğu sektörlerden biri de hiç şüphesiz ki inşaat- yapı sektörüdür. Çok fazla alt kolu olan ve tahmin edildiğinden daha kapsamlı bir sektör olması sebebi ile bu sektörde hizmet veren firmalar için ön muhasebe süreçlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesi oldukça güçtür. Geliştirilen ön muhasebe programları ise, inşaat-yapı sektöründe faaliyet gösteren firmaların üzerindeki iş yükünü ciddi ölçüde hafifletmektedir.
İnşaat malzemesi satanlar için kolay program sayesinde, ambar- depo yönetimi yapılabilmekte ve stoklardaki ürünlerin durumlarına anlık olarak bakılabilmektedir. İş dinamiği sebebi ile çok sayıda yan sektöre sahip olan inşaat sektöründe, sipariş yönetimi son derece önemlidir. Özellikle son zamanlarda geliştirilmiş olan boya mağazası için muhasebe programı ve mobilyacılar için kolay muhasebe programı ile birlikte bu firmalardaki sipariş, teslim ve faturalandırma işlemleri oldukça hızlı bir şekilde yapılabilmektedir.
Bir mermer firması için, ürünlerin kullanılan ön muhasebe programına kaydedilmesi esnasında kategorilere ayrılabilmesi oldukça önemlidir. Böylelikle aranan her ürün oldukça kısa sürede bulunabilmekte ve işleme alınabilmektedir. Mermerciler için muhasebe programı kullanmak, işlere hız kazandırmasının yanı sıra doğru ve güvenilir bir şekilde yapılmasını da sağlamaktadır. Bu sektörün en önemli parçalarından biri olan elektrikçiler, aniden iş gelmesi durumunda ofis dışına çıkabilmekte ve bu sırada fatura kesme ya da bu gibi muhasebe işlemlerini yapmaya ihtiyaç duyabilmektedir. Elektrikçiler için muhasebe programı ile birlikte internete bağlanılan her yerden cep telefonu, tablet ve bilgisayardan muhasebe verilerine hızlı bir şekilde ulaşılabilmekte ve istenilen her işlem yapılabilmektedir.
Kombiciler için kolay muhasebe programı ve mimarlar için muhasebe programı da, yine inşaat- yapı sektörünün önemli bu alt kollarında faaliyet gösteren firmalar için muhasebe işlemlerinin güvenli ve kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Özellikle mimarların fatura miktarları oldukça yüklü olduğu için tahsilatlarını bazı durumlarda çek ya da senet ile yapabilmektedirler. Kullanılan bu ön muhasebe programları ile birlikte çek-senet yönetimi ve sistemde kayıtlı tüm kasa-banka hesapları oldukça kolay bir şekilde takip edilebilmekte ve yönetilebilmektedir.

inşaat muhasebe programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.