İhracatçılar için Ön Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

İhracatçılar için Ön Muhasebe Programı

İhraç edilen ürünlerin, tedarikçi firmadan satın alınıp işletmenin deposuna ulaşana kadarki geçen tüm sürecin kontrol altına alınması gerekmektedir. Bu sebeple kullanılan ihracatçılar için ön muhasebe programı; bu süreçte kesilen tüm faturaların, irsaliyelerin, alınan/verilen proforma faturaların, masrafların, ürünlerin depoya giriş kayıtlarının ve çok daha fazlasının hızlı bir şekilde sisteme girilmesini sağlar. Çok sayıda ve sayı bakımından zengin ürün listesine sahip olan ihracatçı firmaların, kısa sürede binlerce ürünü tüm ayrıntıları ile sisteme girmeleri de oldukça kolaydır.
İhraç edilen ürünlere ait farklı KDV oranları sisteme güvenilir ve doğru bir şekilde girilebilmektedir. Böylelikle hesaplamalardan meydana gelebilecek tüm hatalar ortadan kalkmaktadır. İhracatçı firmalar, genellikle farklı para birimleri ile de ticaret yapmakta ve dolayısıyla döviz kurlarının muhasebe kayıtlarına kaydedilmesi esnasında birtakım sorunlar yaşamaktadırlar. İhracatçılar için ön muhasebe programı kapsamında, dövizli faturalar düzenlenebilmekte ve bu sayede hiçbir maddi problem ile karşı karşıya kalınmamaktadır.
Kullanılan bu ön muhasebe programı, bulut tabanlı olduğundan dolayı firma yetkilileri iş için başka bir ülkede olsa bile internete bağlandığı her yerden muhasebe verilerine ulaşabilme imkânına sahip olabilmektedir.

ihracatçılar için muhasebe programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.