Hukukçular için Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Hukukçular için Muhasebe Programı

Ürün satışı yapan sektörlerin yanı sıra, hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalar da ön muhasebe programına ihtiyaç duymaktadır. Hukukçular da, hizmet sektöründe faaliyet gösteren işletmeler arasında yer almaktadır. Hukukçular için muhasebe programı ile birlikte alınan ya da verilen hizmet faturaları oluşturabilmektedir. Üstelik oluşturulan tüm bu faturalar tek bir ekrandan görüntülenebilmekte ve gerekli raporlar oluşturulabilmektedir.
Hukuk bürosu içerisinde yapılan tüm masraflar da, yine kullanılan ön muhasebe programı içerisine kaydedilmektedir. Böylelikle gelir-gider analizi yaparken çok daha ayrıntılı bir şekilde rapor alınabilmektedir. Bütün bunların yanı sıra çalışan personellerin hesapları, müşterilere ait cari hesap yönetimi ve diğer tüm ön muhasebe işlemleri de ön muhasebe programı aracılığı ile yapılabilmektedir. Özellikle de bulut tabanlı bir ön muhasebe programı kullanan hukukçular, ofislerinde olmasalar bile internete bağlanabildikleri her yerden ve her cihazdan muhasebe verilerine ulaşabilme imkânına sahip olmaktadırlar.

hukukcular için muhasebe programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.