Güvenli Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı.

Verilerimin kaybolmasından çok korkuyorum.”
İnternetin çok güvenli bir ortam olduğunu düşünmüyorum.”
Ya biri şifremi bulup da sistemime girerse?”

Sizin de yukarıdaki gibi endişeleriniz varsa, Hesapcini ön muhasebe programı ile birlikte bütün bunlara artık bir son verebilirsiniz. Çünkü Hesapcini, kullanıcılarının hem firma hem de muhasebe gibi önemli verilerinin korunmasına büyük bir ehemmiyet vermektedir. İkinci sınıf kaliteye sahip ön muhasebe programları, verilerinizin saklanması ve korunması açısından büyük endişelere sebebiyet verebilir. Fakat Hesapcini, en yüksek güvenlik önlemlerine sahip olan alt yapısı ve gücünü aldığı bulut bilişim teknolojisi ile birlikte verilerinizin sürekli olarak yedeklenmesine ve bu sayede sorunsuz bir şekilde depolanmasına olanak tanımaktadır.

Hesapcini, köklü yazılım tecrübesine sahip olan dinamik ekibi ile birlikte aralıksız bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Bu sayede yazılımsal hiçbir güvenlik açığı ortaya çıkmazken, yaşanabilecek en ufak bir problem bile hiçbir mağduriyete sebebiyet vermeden ortadan kaldırılmaktadır.

Güvenli internet kullanımının önemi gün geçtikçe artmakta olup, ön muhasebe programı arayışında olan firmalar için de oldukça önemli bir kriter hâline gelmektedir. Hesapcini ön muhasebe yazılımı ile sunulan hizmetlerde, verileriniz 256bit aracılığı ile şifrelenmektedir. Bu da, sizin izin ve onayınız olmadığı takdirde verilerinize herhangi birinin ulaşabilmesini engeller.

Yaşadığınız herhangi bir teknik problem ya da aklınıza takılan her türlü sorunu, deneyimli destek ekibi ile paylaşabilirsiniz. Destek ekibi ile yapılan görüşmeler esnasında, sizin de onayınız ile bilgisayarınıza canlı bağlanılmakta ve problemleriniz çözüme kavuşturulmaktadır. Yaptığınız bu görüşmelerde sizden herhangi bir şifre bilgisi talep edilmez ve onayınızın olmadığı hiçbir bilgiye erişim sağlanmaz.

Siz şifrenizi aklınızda tutun, verilerinizin güvenliğini Hesapcini’ne bırakın. Yüksek güvenlikli ve kaliteli bir muhasebe programına sahip olmak isterseniz, hemen şimdi 30 günlük ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.