Gıda Sektörü için Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Gıda Sektörü için Muhasebe Programı

Gıda sektörünün ürün yelpazesi son derece geniş olduğundan dolayı, bu ürünlere ait muhasebe kayıtlarının tutulması da bir o kadar zordur. Özellikle de daha çok gıda sektöründeki ürünler için oldukça sık bir şekilde kullanılan stok fişlerinin ( sarf fişi, fire fişi vb.) kayıtlarını tutmak ve bu ürünleri sistematik bir şekilde ayırabilmek için kaliteli bir ön muhasebe yazılımı kullanılması önerilmektedir.
Gıda sektörü için muhasebe programı kullanmak, bu sektörde hizmet veren çok sayıda firmanın ön muhasebe konusundaki iş yükünü azaltırken aynı zamanda bu konuda ayrılan maliyetten de tasarruf edilmesine olanak tanımaktadır. Gıda sektörünün temel taşlarından biri hâline gelen fırıncılar için muhasebe programı ise, özellikle fırıncılar ile tedarikçiler arasındaki tüm işlemlerin kayıt altına alınmasını sağlar. Alınan-verilen siparişler, stok durumu ve bu gibi tüm detayların kontrol altında olması, fırıncılar için oldukça önemli bir konudur.
Geniş ürün yelpazesine sahip olan pastacılar için de sistematik ve kaliteli bir şekilde ön muhasebe kaydının tutulması gerekir. Tedarikçilerin yanı sıra müşterilere kesilen faturaların kaydı, stok durumlarının bilgisi ve alınan siparişlerin hızlı bir şekilde sisteme girilebilmesi için geliştirilen pastaneler için kolay muhasebe programı ile birlikte tüm bu işlemler hızlı bir şekilde kayıt altına alınabilmektedir.

gıda için muhasebe programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.