Çek ve Senet Takibi

Kolay kullanım ve işlevselliği ile çek-senet takibi yapmanın en pratik yolu.

Çek ve Senet Yönetimi

Çek senet işlemlerinizi web üzerinden ya da bir mobil uygulama üzerinden oluşturabilmek, düzenleyebilmek ya da yönetebilmek isterseniz, Hesapcini her konuda olduğu gibi çek senet işlemlerinde de sizlerin yanında olmaya devam ediyor. Kıymetli evrakların takibinin yapılması ve yönetilmesi, firmalar için hayati bir önem taşır. Bu evraklar üzerinde yapılan hiçbir işlem, hata kabul etmeyen son derece önemli işlemlerdir. Hesapcini olarak, çek senet takibi yapma konusunda sizlere sıfır hata ile işlem yapma imkânı sunuyoruz.

Müşteri ya da tedarikçileriniz arasında gerçekleşen çek senet işlemlerini, Hesapcini üzerinden kayıt yönetebilirsiniz. Elinizde mevcut bir şekilde bulunan çek ve senetlerin girişlerini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Müşteri ve Tedarikçi bölümünde kaydetmiş olduğunuz herhangi bir Cari için çek/ senet çıkışı yapabilirsiniz. Üstelik tüm bunları yaparken, çekin firma çeki ya da ciro çeki olup olmadığını da sisteme girerek, bu esnada yapılabilecek bütün hataların da önüne geçebilirsiniz.

Çek Senet Takip Programı

Hesapcini ile
Çek ve Senetleriniz Güvende

Her konuda olduğu gibi, Çek-Senet işlemlerinize ait bütün işlemlerin kontrolünü de Hesapcini ile yapabilirsiniz.

Müşterileriniz tarafından firmanız adına kesilen çek ve senet işlemlerinizi yönetebilirsiniz. İşlem sırasında yapılan hatalar, sistem tarafından kabul edilmez ve böylelikle hata yapmanız söz konusu bile olmaz.
Sınırsız sayıda çek ya da senet giriş yapabilirsiniz. Yapacağınız çek senet işlemleri sonrasında, cari hesaplarınız ve banka hesaplarınızdaki değişiklikler de otomatik olarak kaydedilir. Böylelikle veri girişi için ekstradan zaman harcamanıza gerek kalmaz.
İnternete bağlandığınız her yerden ve cihazdan erişebileceğiniz çek ve senetleriniz ile ilgili detaylı raporlara da ulaşabilirsiniz. Müşteri ya da tedarikçiniz için özelleştirilmiş bir rapor alabilmenizin yanı sıra, toplu bir ekstre raporu da alabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.