Bulut Tabanlı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı.

Nede bulut tabanlı muhasebe programı kullanmalıyım?

“ Muhasebe ve firma bilgilerime ulaşabilmek için yanımda sürekli bilgisayar taşımaktan çok sıkıldım.”
“ Bilgisayarım her arızalandığında veri kaybı problemi yaşıyorum.”
“ Muhasebe programlarının talep ettiği farklı kurulum ve yazılım maliyetlerinden artık kurtulmak istiyorum.”
“ Geçmiş dönemde kestiğim bir faturayı bulabilmek için saatlerimi harcamaktan bıktım.”

Eğer siz de yukarıda bahsedilen kişiler arasında yer alıyor ve artık bu gibi durumlara bir son vermek istiyorsanız, sizi bulut tabanlı özelliği ile ön plana çıkan Hesapcini muhasebe programı ile tanıştıralım.

1. Firma ve muhasebe bilgilerinin bilgisayarınızda depolanması da, donanımsal hatalardan kaynaklı problemleri beraberinde getirir. Hesapcini ise, bilgilerinizin bulut depolama sistemi ile saklanmasını sağlar. Böylelikle hiçbir donanımsal problem ile karşı karşıya kalmazsınız.

2. Bilgisayarınıza erişim sağlayamasanız bile internet bağlantısına sahip olduğunuz her yerden verilerinize ulaşabilirsiniz.

3. İçerisinde bulunduğumuz dönem, özellikle firmaların zamana karşı yarışmasını mecbur kılıyor. Hesapcini, istenilen verilere anlık ulaşabilme ve en komplike işlemleri bile birkaç dakikada yapabilme gibi avantajları sunmaya devam ediyor.

4. Bulut bilişim özelliğine sahip olan Hesapcini, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde muhasebe işlemlerinizi yapabilme imkânı sunuyor. Çünkü Hesapcini’ni kullanırken herhangi bir bakım, onarım ya da bu gibi ihtiyaçlara gereksinim duymazsınız.

5. Bulut bilişim teknolojisi, günümüzde hala insanlar için güvenlik açısından tereddüt konusudur. Firmaların güvenlik konusunda yaşayacakları her problemi ortadan kaldıran güvenlik önlemleri ile veri kaybı ya da verilerinize 3. Şahısların erişebilmesi gibi problemleri yaşamazsınız.

6. Her geçen gün artan belgeler, geçmişe dönük bir bilginin bulunabilmesini oldukça güçleştirir. Hesapcini ile tozlu raflar arasında kaybolmadan, dilediğiniz bilgiye saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Hesapcini tarafından sunulan ayrıcalıklı avantajlardan hemen faydalanmak isterseniz, 30 günlük ücretsiz deneme hakkınızı hemen kullanabilirsiniz.

bulut tabanlı muhasebe programı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.