Yenilik Alarmı: Müşteri ve Tedarikçi Ekranı

Yenilik Alarmı: Müşteri ve Tedarikçi Ekranı

Müşteri ve tedarikçilerinizi ekleyebileceğiniz, yönetebileceğiniz ve bakiyelerini görüntüleyebileceğiniz “Müşteri ve Tedarikçi” modülümüz üzerinde sürekli olarak yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız bu yeniliklerin tek amacı ise, siz kullanıcılarımızın daha hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilmenizi sağlamak. “Müşteri ve Tedarikçi” modülünde yaptığımız ilk yenilik ise “Cari Hızlı İşlem Menüsü” oldu.

müşteri takip programı

İşlem yapmak istediğiniz cari için, cari sütununda bulunan “Hızlı İşlem” butonuna tıkladığınızda;

müşteri hızlı işlem
  • Alış veya satış faturası
  • Kasadan tahsilat ya da ödeme
  • Gelen ya da giden havale/ EFT işlemleri
  • Kredi kartı ile tahsilat ya da ödeme
  • Alış veya satış irsaliyesi
  • Alış veya satış siparişleri
  • Çek-Senet giriş çıkış işlemleri gibi ön muhasebe işlemlerini başka hiçbir sekmeye geçmenize gerek kalmadan tek bir ekrandan yapabileceksiniz.

Üstelik yukarıda saydığımız işlemlere ait tüm güncel bilgileri (toplam alış – satış faturası ya da toplam alınan sipariş tutarı gibi) ve ayrıntılı işlem hareketlerini de görüntüleyebilirsiniz. Yine cari hızlı işlem menüsünü kullanarak, seçtiğiniz carinize ait kişiler bilgilere ve güncel hesap bakiyesine de ulaşabilirsiniz.

Müşteri ve Tedarikçi Ekleme Ekranımız Artık Çok Daha Sade!

Cari hızlı işlem menüsünün, kullanıcılarımızdan tam not alan bir güncelleme olduğunu da buradan belirtmek istiyoruz. Bizlere beğeni dolu mailleri atan tüm kullanıcılarımıza tekrardan teşekkür ediyoruz. “ Müşteri ve Tedarikçi” modülümüz üzerinde yaptığımız çalışmalar ve sizlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda yeni bir güncellemeyi daha hizmetinize sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Sisteme yeni bir cari eklerken girmeniz gereken tüm bilgileri sadeleştirdik ve hem işlem kolaylığı açısından hem de görsel açıdan çok daha işlevsel bir ekran hâline getirdik. Bu sayede “Müşteri ve Tedarikçi Ekleme” sayfamız artık çok daha sade ve hızlı oldu.

Bilgilerini gireceğiniz carinizi, “Müşteri” ya da “Tedarikçi” olarak ayırabileceksiniz. Yalnızca cari unvanı ve kodunu girerek kaydetme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca eğer isterseniz “Ayrıntılar” butonunu “Açık” konuma getirerek cariniz ile ilgili tüm kişisel ve banka bilgilerinin girişini de yapabilirsiniz.

cari bilgi takibi

Yine eğer carinin bir açılış bakiyesi söz konusu ise, “Açılış Bakiyesi Var” seçeneğini işaretleyerek gerekli bilgileri sisteme kaydedebilirsiniz.

borç alacak takibi

Sisteme yeni bir cari eklemek işte bu kadar kolay!

Siz de, Hesapcini ön muhasebe programı olarak sunduğumuz hizmetlerden 30 gün boyunca ücretsiz olarak faydalanmak isterseniz, hemen üye olabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
E-Fatura İle Dijitalleşin: İşletmeniz için Rekabet Avantajı Sağlayın

İşletmelerin, finansal süreçlerini daha hızlı, verimli ve güvenilir bir şekilde yönetmelerini sağlayan e fatura, günümüzün dijital dönüşüm çağında büyük bir öneme sahiptir. Geleneksel fatura yöntemlerinden elektronik faturaya geçiş, hem işletmelere hem de devlete birçok avantaj sunmaktadır. Hesapcini olarak sizlere ücretsiz e-fatura danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. E-Fatura Nedir ve İşletmeniz için Neden Önemlidir? E-fatura, bir işletme ile […]

Devamı
Ücretsiz Ön Muhasebe Programlarının Dezavantajları

Merhabalar bugün sizlere ücretsiz ön muhasebe programlarının dezavantajları hakkında bilgi vereceğim. Günümüzde teknolojik gelişmeler, işletmelerin muhasebe süreçlerini kolaylaştırmak için bir dizi yazılım ve programın ortaya çıkmasını sağlamıştır. Ön muhasebe, işletmelerin finansal verilerini düzenlemek, kaydetmek ve analiz etmek için kullanılan önemli bir süreçtir. Bu süreci daha verimli hale getirmek için birçok ücretsiz ön muhasebe programı sunulmaktadır. […]

Devamı
E-Faturaya Geçiş Şartları 2022

E-Faturaya Geçiş Şartları 2022 Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlemiş olduğu şartlara uygun olarak işletmelerin e-fatura uygulamasına geçmesi zorunludur. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımlamış olduğu 509 numaralı Vergi Usul Kanunu uyarınca e-faturaya geçiş şartlarında değişiklik yapıldı. E-fatura, faturanın elektronik şekilde hazırlanmasıdır. Kâğıda basılmadan müşterilere iletilen bu fatura herkes tarafından talep edilebilir.  Günümüzde online alışverişler nedeniyle sıkça kullanılır. Muhasebe […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.