ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

Özelleştirilebilir Şablon Özelliği Hesapcini’nde!

Hesapcini “Özelleştirilebilir Şablon” özelliği sayesinde alışılan fatura ve fiş şablonlarından sıyrılabilir ve firmanızın resmiyetine uygun dilediğiniz şablonları kullanabilirsiniz. Bu özelliğimizin tüm ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Hesapcini olarak “Klişelerin dışına çıkmayı hedefliyoruz” derken her zaman lafımızın arkasında olduk ve sizlere klişe ve standart olan şablonlardan çok daha fazlasını sunduğumuzu hatırlatmak istedik. Hesapcini’nin hazırlık aşamalarında sizler için kolay kullanıma sahip olan standart bir fatura şablonu oluşturduk. Fakat kullanıcılarımızın da bizim gibi özgün ve farklı olmak isteyeceğini bildiğimiz için “ özelleştirilebilir şablon” özelliğimizi hazırlamayı da unutmadık.

muhasebe programı
Herhangi bir fatura, rapor ya da fişin sağ tarafında bulunan 3 noktaya tıklayıp “Yazdır” butonuna tıklayın.
muhasebe yazılımı
Karşınıza çıkan yazdırma taslağındaki 3 noktaya tıklayıp, “Kopyala” butonuna tıkladığınızda şablonuna bir isim verdikten sonra özelleştirilebilir şablon ekranına yönlendirileceksiniz.

Biz size standart bir şablon sunsak da, siz, şablonlarınızı faturalarınızın resmiyetine uygun hâline getirmek isterseniz Hesapcini ile bu çok kolay. Her bir kullanıcı için birbirinden farklı ve dilediğiniz kadar fatura şablonu oluşturabilirsiniz.  

Dinamik şablon özelliğimiz sayesinde sadece faturalarınızın değil; irsaliye, sipariş ve stok hareket gibi tüm fişleriniz, sistemde yer alan raporlarınız ve çıktılarınız için dilediğiniz şablonu oluşturabilirsiniz.

Bir fiş için birden fazla dizayn yapabilmek güzel olurdu değil mi? Biz de sizin gibi düşündük ve tüm fişleriniz için kullanıcı bazlı özelleştirilebilir şablon özelliğini hazırladık. Böylece artık alıştığınız ve sıkıldığınız şablonları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.  

Her konuda olduğu gibi şablonlarınızı özelleştirme esnasında yaşadığınız bir problem ya da sorun karşısında canlı destek birimimize bağlanabilir ve uzaktan bağlantı kurarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerimize rağmen siz hala Hesapcini muhasebe programı‘na üye olmadınız mı? Hemen şimdi BURAYA tıklayarak üye olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
E-Faturaya Geçiş Şartları 2022

E-Faturaya Geçiş Şartları 2022 Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlemiş olduğu şartlara uygun olarak işletmelerin e-fatura uygulamasına geçmesi zorunludur. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımlamış olduğu 509 numaralı Vergi Usul Kanunu uyarınca e-faturaya geçiş şartlarında değişiklik yapıldı. E-fatura, faturanın elektronik şekilde hazırlanmasıdır. Kâğıda basılmadan müşterilere iletilen bu fatura herkes tarafından talep edilebilir.  Günümüzde online alışverişler nedeniyle sıkça kullanılır. Muhasebe […]

Devamı
Hızlı ve Kurumsal Çözümler İçin Ön Muhasebe Programı Avantajları

Muhasebe programı avantajları işletmelerde iş akışında hızlı ve kurumsal bir şekilde işleyiş sağlar. Kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde ön muhasebe işlemlerinizin hepsini gerçekleştirmenizi mümkün hale getirir. Ön muhasebe hakkında detaylı bilgiye sahip olmayan yeni bir işletmenin bile rahatlıkla kullanabileceği bir tasarıma sahiptir. Hızlı ve kurumsal çözümler için avantajlarını ise şu şekilde sıralayabiliriz; Dijital barkod okuyucu […]

Devamı
Muhasebe Programı Neden Önemlidir? Nasıl Yapılır?

Muhasebe Programı Neden Önemlidir ? Hesapcini muhasebe programı işletmenizin finansal ve ticari yönetimini doğru ve hızlı bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Şirketteki işlem hareketlerinin incelenerek mevcut durum hakkında ve gelecek planlamasında doğru yol izlenmesine yardımcı olur. Birçok farklı özellikleri ve avantajlarıyla önem kazanmaktadır. Ön muhasebe programı personel yönetiminizde maaş, maaş tahakkukları, primler, avanslar gibi ayrıntılı […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.