ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

Özelleştirilebilir Şablon Özelliği Hesapcini’nde!

Hesapcini “Özelleştirilebilir Şablon” özelliği sayesinde alışılan fatura ve fiş şablonlarından sıyrılabilir ve firmanızın resmiyetine uygun dilediğiniz şablonları kullanabilirsiniz. Bu özelliğimizin tüm ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Hesapcini olarak “Klişelerin dışına çıkmayı hedefliyoruz” derken her zaman lafımızın arkasında olduk ve sizlere klişe ve standart olan şablonlardan çok daha fazlasını sunduğumuzu hatırlatmak istedik. Hesapcini’nin hazırlık aşamalarında sizler için kolay kullanıma sahip olan standart bir fatura şablonu oluşturduk. Fakat kullanıcılarımızın da bizim gibi özgün ve farklı olmak isteyeceğini bildiğimiz için “ özelleştirilebilir şablon” özelliğimizi hazırlamayı da unutmadık.

muhasebe programı
Herhangi bir fatura, rapor ya da fişin sağ tarafında bulunan 3 noktaya tıklayıp “Yazdır” butonuna tıklayın.
muhasebe yazılımı
Karşınıza çıkan yazdırma taslağındaki 3 noktaya tıklayıp, “Kopyala” butonuna tıkladığınızda şablonuna bir isim verdikten sonra özelleştirilebilir şablon ekranına yönlendirileceksiniz.

Biz size standart bir şablon sunsak da, siz, şablonlarınızı faturalarınızın resmiyetine uygun hâline getirmek isterseniz Hesapcini ile bu çok kolay. Her bir kullanıcı için birbirinden farklı ve dilediğiniz kadar fatura şablonu oluşturabilirsiniz.  

Dinamik şablon özelliğimiz sayesinde sadece faturalarınızın değil; irsaliye, sipariş ve stok hareket gibi tüm fişleriniz, sistemde yer alan raporlarınız ve çıktılarınız için dilediğiniz şablonu oluşturabilirsiniz.

Bir fiş için birden fazla dizayn yapabilmek güzel olurdu değil mi? Biz de sizin gibi düşündük ve tüm fişleriniz için kullanıcı bazlı özelleştirilebilir şablon özelliğini hazırladık. Böylece artık alıştığınız ve sıkıldığınız şablonları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.  

Her konuda olduğu gibi şablonlarınızı özelleştirme esnasında yaşadığınız bir problem ya da sorun karşısında canlı destek birimimize bağlanabilir ve uzaktan bağlantı kurarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerimize rağmen siz hala Hesapcini muhasebe programı‘na üye olmadınız mı? Hemen şimdi BURAYA tıklayarak üye olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
E-Fatura İle Dijitalleşin: İşletmeniz için Rekabet Avantajı Sağlayın

İşletmelerin, finansal süreçlerini daha hızlı, verimli ve güvenilir bir şekilde yönetmelerini sağlayan e fatura, günümüzün dijital dönüşüm çağında büyük bir öneme sahiptir. Geleneksel fatura yöntemlerinden elektronik faturaya geçiş, hem işletmelere hem de devlete birçok avantaj sunmaktadır. Hesapcini olarak sizlere ücretsiz e-fatura danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. E-Fatura Nedir ve İşletmeniz için Neden Önemlidir? E-fatura, bir işletme ile […]

Devamı
Ücretsiz Ön Muhasebe Programlarının Dezavantajları

Merhabalar bugün sizlere ücretsiz ön muhasebe programlarının dezavantajları hakkında bilgi vereceğim. Günümüzde teknolojik gelişmeler, işletmelerin muhasebe süreçlerini kolaylaştırmak için bir dizi yazılım ve programın ortaya çıkmasını sağlamıştır. Ön muhasebe, işletmelerin finansal verilerini düzenlemek, kaydetmek ve analiz etmek için kullanılan önemli bir süreçtir. Bu süreci daha verimli hale getirmek için birçok ücretsiz ön muhasebe programı sunulmaktadır. […]

Devamı
E-Faturaya Geçiş Şartları 2022

E-Faturaya Geçiş Şartları 2022 Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlemiş olduğu şartlara uygun olarak işletmelerin e-fatura uygulamasına geçmesi zorunludur. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yayımlamış olduğu 509 numaralı Vergi Usul Kanunu uyarınca e-faturaya geçiş şartlarında değişiklik yapıldı. E-fatura, faturanın elektronik şekilde hazırlanmasıdır. Kâğıda basılmadan müşterilere iletilen bu fatura herkes tarafından talep edilebilir.  Günümüzde online alışverişler nedeniyle sıkça kullanılır. Muhasebe […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.