Bilişim Sektörü için Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Bilişim Sektörü için Muhasebe Programı

Bilişim sektörü, oldukça kapsamlı bir sektör olmak ile birlikte bu sektörde hizmet veren tüm firmaların ortak özelliklerinden biri, kapsamlı bir ön muhasebe programına duydukları ihtiyaçtır. Teknolojinin nabzını elinde tutan bilişim sektörü firmaları, geleneksel muhasebe programı kullanmak yerine son teknoloji ile geliştirilen bir ön muhasebe yazılımı kullanmayı tercih ediyor. Yazılım şirketleri için muhasebe programı sayesinde, zaten oldukça karmaşık ve yoğun geçen iş saatleri çok daha sistematik bir işleyişe dönüşmektedir.
Bilişim sektörünün temel taşlarından biri olan tasarımcılar için harcanan bir dakika oldukça önemlidir. Bu sebeple de tasarımcılar için muhasebe programı sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde tüm ön muhasebe işlemleri gerçekleştirilmektedir. Fatura kesme, e-fatura işlemleri, gelir-gider takibi, kasa ve banka işlemleri gibi birbirinden farklı ön muhasebe işlemi birkaç dakika içerisinde tamamlanmakta ve tasarımcılar bu sayede günlerinin geri kalan zamanlarını kendi işlerine ayırabilmektedir.
Bilgisayar başına bağlı kalmadan hemen her yerde çalışabilen reklamcıların ön muhasebe programı seçerken dikkat ettikleri kriterlerden birisi de, bilgisayara bağlı kalmaksızın internete bağlanılabilen her yerden ön muhasebe işlemlerini yapabilmesidir. Online ön muhasebe programı ile birlikte bilgisayar, tablet ya da cep telefonundan muhasebe verilerine ulaşılabilmekte ve reklamcılar müşterilerine hızlı bir şekilde fatura oluşturabilip, tahsilatlarını yapabilmektedir.

muhasebe programı

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.
Bize Katılın

Kredi kartı bilgilerinizi vermeden 14 gün boyunca ücretsiz deneyin.