Acenteler için Muhasebe Programı

Kullanımı Kolay Online Ön Muhasebe Programı

Acenteler için Muhasebe Programı

Bir firmaya bağlı çok sayıda acente bulunmakta olup, bu acentelerin kontrolünü yapmak her zaman düşünüldüğünden daha zordur. Çok sayıda acentenin muhasebe kayıtlarını tutmak, kontrol etmek ve yönetmek için ise profesyonel bir muhasebe programına duyulan ihtiyacı da beraberinde getirir. Muhasebe programı kullanmak yerine Excel ya da defter hesabı ile bu kayıtların tutulması, hem işlem fazlalığına hem de verilerin kaybolması gibi ciddi sorunlara yol açabilmektedir. Kaliteli bir ön muhasebe programı kullanmak; seyahat acentesi, sigorta acentesi, gemi acentesi ve turizm acentesi başta olmak üzere tüm acente çeşitlerinin iş yükünü önemli derecede hafifletmektedir.
Acenteler için muhasebe programı, yetkili kişilerin dilediği her yerden muhasebe verilerine giriş yapmasını ve dilediği bilgiyi hızlı bir şekilde programa girebilmesine olanak tanımaktadır. Fatura kesme, personel takibi ve masraf yönetimi gibi hem kullanışlı hem de gerek duyulan tüm özelliklere tek bir program üzerinden erişmek mümkündür. Acenteler, çok fazla cari hesaba sahiptir. Bu sebeple de kullanılan ön muhasebe programlarında etkin ve kolay kullanıma sahip olan cari hesap yönetiminin olması çok daha önemli bir rol oynar. Acenteler, kullandıkları ön muhasebe programı ile birlikte cari bilgilerini sisteme girebilir, cari hesapları üzerinden tüm işlemleri gerçekleştirebilir ve bu işlemleri dilediği her yerden rahat bir şekilde kontrol edebilir. Tüm bu nedenlerden dolayı, her sektörde olduğu gibi artık acente sektöründe de ön muhasebe programı kullanmak son derece önemli bir ihtiyaç hâline gelmektedir.

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

  • Alış, satış ya da iade faturalarınızı kısa sürede oluşturabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıtlı olmayan müşteri ve tedarikçileri, fatura oluşturma ekranından oluşturarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • İşletmeniz tarafından yapılan alış ya da satış işlemlerine ait gelir-gider tablolarını anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Yaptığınız her işlem için ayrıntılı bir rapor alabilirsiniz.
  • İnternet bağlantısına sahip olan her cihaz üzerinden elektronik fatura oluşturabilir ya da oluşturduğunuz faturaların internet ortamında saklanması için e-arşiv hizmetinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşteri ve tedarikçileriniz ile ilgili detaylı bilgileri sistem içerisine kaydedebilirsiniz. Böylelikle cari hesaplarınızı, borç durumu ya da tahsilatlarınızı hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.
  • Depolarınızda yer alan anlık stok bilgisini, kritik stok seviyenizi ve stoklarınız ile ilgili çok daha fazlasını tek bir panel üzerinden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hızlı ve pratik bir şekilde siparişlerinizi görüntüleyebilir, siparişlerinizi onaylayabilir ve anında sevk işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik onay verdiğiniz sevkiyatlara ait faturalandırma işlemleri de otomatik olarak yapılır.
  • Firmanıza ait kasa ve banka hesaplarınızı tanımlayabilir, bu hesapları yönetebilir ve hesaplarınız arasında yaptığınız para transferlerini görüntüleyebilirsiniz. Tüm bu işlemlerinizi, dilediğiniz her yerden internete bağlanarak yönetebilirsiniz.
  • Hesapcini ile çek girişi, cariye çek çıkışı, ciro işlemleri, tahsilat ya da karşılıksız çıkan çek-senet işlemlerinizin hepsini tek bir panelden görüntüleyebilirsiniz.
  • Hesapcini, hemen her işleminize ait en ayrıntılı raporlama sistemini sunabilen bir algoritmaya sahiptir. Böylelikle güncel ya da dilediğiniz tarih aralığında, firmanızda yaptığınız her işlemin raporuna anlık olarak ulaşabilirsiniz.