Blog

Yenilik Alarmı: Müşteri ve Tedarikçi Ekranı

Yenilik Alarmı: Müşteri ve Tedarikçi Ekranı

Müşteri ve tedarikçilerinizi ekleyebileceğiniz, yönetebileceğiniz ve bakiyelerini görüntüleyebileceğiniz “Müşteri ve Tedarikçi” modülümüz üzerinde sürekli olarak yenilikler yapmaya devam ediyoruz. Yaptığımız bu yeniliklerin tek amacı ise, siz kullanıcılarımızın daha hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilmenizi sağlamak. “Müşteri ve Tedarikçi” modülünde yaptığımız ilk yenilik ise “Cari Hızlı İşlem Menüsü” oldu.

İşlem yapmak istediğiniz cari için, cari sütununda bulunan “Hızlı İşlem” butonuna tıkladığınızda;

  • Alış veya satış faturası
  • Kasadan tahsilat ya da ödeme
  • Gelen ya da giden havale/ EFT işlemleri
  • Kredi kartı ile tahsilat ya da ödeme
  • Alış veya satış irsaliyesi
  • Alış veya satış siparişleri
  • Çek-Senet giriş çıkış işlemleri gibi ön muhasebe işlemlerini başka hiçbir sekmeye geçmenize gerek kalmadan tek bir ekrandan yapabileceksiniz.

Üstelik yukarıda saydığımız işlemlere ait tüm güncel bilgileri (toplam alış – satış faturası ya da toplam alınan sipariş tutarı gibi) ve ayrıntılı işlem hareketlerini de görüntüleyebilirsiniz. Yine cari hızlı işlem menüsünü kullanarak, seçtiğiniz carinize ait kişiler bilgilere ve güncel hesap bakiyesine de ulaşabilirsiniz.

Müşteri ve Tedarikçi Ekleme Ekranımız Artık Çok Daha Sade!

Cari hızlı işlem menüsünün, kullanıcılarımızdan tam not alan bir güncelleme olduğunu da buradan belirtmek istiyoruz. Bizlere beğeni dolu mailleri atan tüm kullanıcılarımıza tekrardan teşekkür ediyoruz. “ Müşteri ve Tedarikçi” modülümüz üzerinde yaptığımız çalışmalar ve sizlerden gelen geri dönüşler doğrultusunda yeni bir güncellemeyi daha hizmetinize sunmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Sisteme yeni bir cari eklerken girmeniz gereken tüm bilgileri sadeleştirdik ve hem işlem kolaylığı açısından hem de görsel açıdan çok daha işlevsel bir ekran hâline getirdik. Bu sayede “Müşteri ve Tedarikçi Ekleme” sayfamız artık çok daha sade ve hızlı oldu.

Bilgilerini gireceğiniz carinizi, “Müşteri” ya da “Tedarikçi” olarak ayırabileceksiniz. Yalnızca cari unvanı ve kodunu girerek kaydetme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca eğer isterseniz “Ayrıntılar” butonunu “Açık” konuma getirerek cariniz ile ilgili tüm kişisel ve banka bilgilerinin girişini de yapabilirsiniz.

Yine eğer carinin bir açılış bakiyesi söz konusu ise, “Açılış Bakiyesi Var” seçeneğini işaretleyerek gerekli bilgileri sisteme kaydedebilirsiniz.

Sisteme yeni bir cari eklemek işte bu kadar kolay!

Siz de, Hesapcini ön muhasebe programı olarak sunduğumuz hizmetlerden 30 gün boyunca ücretsiz olarak faydalanmak isterseniz, hemen üye olabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Mali Mühür Nedir? Başvuru için Gerekli Adımlar Nelerdir?

Maliyetten ve zamandan büyük ölçüde tasarruf yapılmasına olanak tanıyan bu hizmetlerden faydalanabilmek için ise “ Mali Mühür” kullanmak zorundasınız.

Devamı
e-Fatura (Elektronik Fatura) Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

e-Fatura Hakkında Sıkça Sorulan Sorular Son yıllarda hayatımıza büyük bir hızla girmeyi başaran elektronik fatura, kullanımının yaygınlaşması ile birlikte çok sayıda soruyu da beraberinde getirdi. Biz de sizler için bu konudaki en yaygın soruları ve cevapları bir araya getirdik. Keyifli okumalar dileriz.. e-Fatura, en kısa ve en yalın hâli ile elektronik ortamda düzenlenen faturadır. Verilerin […]

Devamı
E-Ticaret Gıda Perakende Sektörünü Nasıl Etkileyecek?

Yapılan bir araştırmaya göre; gıda sektörü, %17lik bir oran ile “dikey” e-ticaret kapsamında en çok işlem hacmine sahip olan 4. Sektör olmayı başardı.

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.