Web Tabanlı Muhasebe Programı Kullanmanın Faydaları

Web Tabanlı Muhasebe Programı Kullanmanın Faydaları

Özellikle iş hayatında bir fikir bulmak ve bu fikri hayata geçirmek, oldukça heyecan verici bir serüven. Ancak şirketinizi kurduğunuz anda karşınıza çıkan muhasebe işlemleri, sizin hem heyecanınızı hem de zamanınızın büyük bir kısmını boşa harcamanıza neden olabilir. Finansal verilerinizi web tabanlı muhasebe programı içerisinde tutmak; para transferi, fatura ödeme veya fatura kesme gibi oldukça basit işlemleri kolayca halledebilmenizi sağlar. Bu programın sizlere sunmuş olduğu hizmet hem işletme sahipleri hem de muhasebeciler için fatura yönetimi, gelir gider takibi gibi ön muhasebe süreçlerini oldukça pratik hale gelmektedir.

  • Kullanım Kolaylığı

Programı kullanabilmek için tek yapmanız gereken size verilen talimatları izleyerek hesabınızı oluşturmak ve hemen kullanmaya başlamaktır. Özel tasarımı ve kullanıcı dostu ekranları ile eğitim gerektirmeyen ekranları, size yol göstererek kolay ve rahat kullanım sağlar.

  • Her Yerden Erişim

Programı kullanabilmek için bir ofise bağımlı kalmanız gerekmez. Acilen fatura göndermek ya da finansal verilerinizi kontrol etmek için ofisinize gitmek zorunda kalmadan, Web tabanlı muhasebe programı sayesinde bulunduğunuz yerden işlem yapabilirsiniz.

  • Sürekli Güncel

Program güncellenerek sürekli olarak gelişir. Web tabanlı muhasebe programı, eklediği yeni özellikleri hemen günceller. Bu sayede verilerinize direkt olarak erişebilir ve kurulumla uğraşmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra güncellemeler için ekstra ücret ödemezsiniz.

  • Donanım Yatırımı Gerektirmez

Masaüstü programlarının aksine, ön muhasebe programı herhangi bir donanım yatırımı gerektirmez. Sunucu (Sever), İşletim Sistemi, İşletim Sistemi Kullanıcı Lisansları (CAL), veritabanı vb. yatırımı yapmanıza gerek yoktur. Ayrıca kurulum için beklemenize ve eğitim ücretleri ödemeniz de gerekmez.

  • Ücret Ödemeden Destek Alın

Pek çok programı satın aldığınızda, genel olarak sadece kurulum aşamasında bir destek alabilirsiniz. Güncellemeler olduğunda ve ileriki zamanlarda ihtiyaç duyduğunuz anda destek alabilmeniz pek mümkün değildir. Fakat Web tabanlı muhasebe programı edindiğinizde, aboneliğiniz boyunca ihtiyaç duyduğunuz her zaman ücretsiz olarak destek alma imkânına sahipsiniz demektir.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Rehberi I: Risk Yönetimi Nedir?

KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Yazı Dizisi I: Risk Yönetimi Nedir? Neden Önemlidir? Küçük ve orta ölçekli işletmeler olarak nitelendirdiğimiz KOBİ’ler, ülkenin adeta birer can damarıdır. Önemli bir konuma sahip olmasına rağmen, KOBİ’ler risk faktörlerine karşı daha dayanıksızdır. Biz de, KOBİ’lerimiz için kurumsal risk yönetimi yapmanın tüm ayrıntılarını ele aldığımız bir yazı dizisi hazırladık. Risk […]

Devamı
HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI ! Hesapcini KOBİ destek kampanyası hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor süreçte KOBİ’lere bir destek de Hesapcini’nden! Hesapcini olarak her zaman KOBİ’lerimizin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz…Bu zor süreçten ancak birlik olursak çıkabiliriz dedik ve KOBİ’lerimiz evden çıkmadan da işlemlerini sorunsuz bir şekilde […]

Devamı
Proje Yönetimi Yapmanın Dijital Yolu!

Proje Yönetimi Yapmanın Dijital Yolu! Proje bazlı çalışan işletmeler için bir müjdemiz var! Hesapcini olarak üzerinde büyük uğraşlar verdiğimiz “Proje Yönetimi” modülü artık yayında! Proje Yönetimi modülü hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz… Proje bazlı çalışan işletmeler için ön muhasebe kayıtlarını tutmak, diğer işletmelere nazaran her zaman daha karmaşıktır. İşletmenin diğer ön muhasebe […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.