Proje Yönetimi Yapmanın Dijital Yolu!

Proje Yönetimi Yapmanın Dijital Yolu!

Proje Yönetimi Yapmanın Dijital Yolu!

Proje bazlı çalışan işletmeler için bir müjdemiz var!
Hesapcini olarak üzerinde büyük uğraşlar verdiğimiz “Proje Yönetimi” modülü artık yayında!
Proje Yönetimi modülü hakkında ayrıntılı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz…

Proje bazlı çalışan işletmeler için ön muhasebe kayıtlarını tutmak, diğer işletmelere nazaran her zaman daha karmaşıktır. İşletmenin diğer ön muhasebe kayıtlarının yanı sıra yalnızca proje ile bağlantılı olan cariler, faturalar, masraflar, tahsilatlar ya da ödemeler gibi kayıtların daha spesifik bir şekilde kaydedilmesi oldukça önemlidir. Excel kayıtları, defter kaydı ya da klasik bir ön muhasebe programı, işlerin çok daha zorlaşmasına ve ay sonunda işin içinden çıkılmayacak bir hâl almasına sebep olur. Hesapcini ise, proje bazlı çalışan işletmelerin iş yükünü olabildiğince hafifleten ve proje yönetiminin dijital yolu olan bir ön muhasebe programıdır.

Hesapcini Proje Yönetimi Modülü ile Neler Yapabilirsiniz?

Müşterilerin talepleri ve istekleri doğrultusunda sürekli olarak geliştirdiğimiz Hesapcini online ön muhasebe programı ile artık projelerinizi yönetmek için ekstra bir çaba sarf etmenize gerek kalmadı. Proje Yönetimi modülü, proje bazlı çalışan işletmelerin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapabilmesini sağlayabilecek şekilde tasarlandı.

Sistem içerisine; projenin adı, projenin genel bilgisi, projenin sorumlusu, proje ile bağlantılı müşteri ya da tedarikçi, projenin başlangıç tarihi (tarih kontrol seçeneği) ve bu gibi farklı özelliklerle kolay bir şekilde proje eklenebilir. Oluşturulan tüm projeler için kasa, banka, çek, senet, cari hesaplar, faturalar ve masraflar gibi tüm ana modüller içerisinde “ Proje Kodu” eklendi. Böylelikle proje modülünün diğer tüm modüllerle entegre bir şekilde çalışması sağlandı.

Proje bazında yapılan tüm gelir ve giderlerin hızlı bir şekilde kayıt altına alınması sağlanırken, bu modülün kolay bir şekilde kullanılabilmesi de sağlandı. Projeler için geliştirilen hızlı işlem ekranı sayesinde, proje ana sayfasından hızlı ve kolay bir şekilde işlem yapılabilmektedir.

Proje Yönetimi modülü, şu an için yalnızca web sürümünde çalışmaktadır. İlerleyen dönemlerde mobil cihazlarınızdan da Proje Yönetimi modülüne ulaşmak ve işlemlerinizi yapabilmeniz için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Hesapcini tarafından sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz, hemen şimdi üye olabilir ve 14 günlük deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Satış Takibi Yapmak Neden Önemlidir?

Bir işletmenin satış takibi yapmasının, kârlılık ve büyümesi üzerindeki etkilerini yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz… Bir işletmede yapılan satışların düzenli olarak takip edilmesi, bir işletmeye hem kısa hem de uzun vade de birçok avantajı beraberinde getirir. Sistematik bir şekilde ilerlemek isteyen ve büyüme hedefi olan işletmeler için, doğru veriler ışığında raporlar elde edebilmek ve bu […]

Devamı
KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Rehberi I: Risk Yönetimi Nedir?

KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Yazı Dizisi I: Risk Yönetimi Nedir? Neden Önemlidir? Küçük ve orta ölçekli işletmeler olarak nitelendirdiğimiz KOBİ’ler, ülkenin adeta birer can damarıdır. Önemli bir konuma sahip olmasına rağmen, KOBİ’ler risk faktörlerine karşı daha dayanıksızdır. Biz de, KOBİ’lerimiz için kurumsal risk yönetimi yapmanın tüm ayrıntılarını ele aldığımız bir yazı dizisi hazırladık. Risk […]

Devamı
HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI ! Hesapcini KOBİ destek kampanyası hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor süreçte KOBİ’lere bir destek de Hesapcini’nden! Hesapcini olarak her zaman KOBİ’lerimizin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz…Bu zor süreçten ancak birlik olursak çıkabiliriz dedik ve KOBİ’lerimiz evden çıkmadan da işlemlerini sorunsuz bir şekilde […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.