Blog

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

Özelleştirilebilir Şablon Özelliği Hesapcini’nde!

Hesapcini “Özelleştirilebilir Şablon” özelliği sayesinde alışılan fatura ve fiş şablonlarından sıyrılabilir ve firmanızın resmiyetine uygun dilediğiniz şablonları kullanabilirsiniz. Bu özelliğimizin tüm ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Hesapcini olarak “Klişelerin dışına çıkmayı hedefliyoruz” derken her zaman lafımızın arkasında olduk ve sizlere klişe ve standart olan şablonlardan çok daha fazlasını sunduğumuzu hatırlatmak istedik. Hesapcini’nin hazırlık aşamalarında sizler için kolay kullanıma sahip olan standart bir fatura şablonu oluşturduk. Fakat kullanıcılarımızın da bizim gibi özgün ve farklı olmak isteyeceğini bildiğimiz için “ özelleştirilebilir şablon” özelliğimizi hazırlamayı da unutmadık.

Herhangi bir fatura, rapor ya da fişin sağ tarafında bulunan 3 noktaya tıklayıp “Yazdır” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan yazdırma taslağındaki 3 noktaya tıklayıp, “Kopyala” butonuna tıkladığınızda şablonuna bir isim verdikten sonra özelleştirilebilir şablon ekranına yönlendirileceksiniz.

Biz size standart bir şablon sunsak da, siz, şablonlarınızı faturalarınızın resmiyetine uygun hâline getirmek isterseniz Hesapcini ile bu çok kolay. Her bir kullanıcı için birbirinden farklı ve dilediğiniz kadar fatura şablonu oluşturabilirsiniz.  

Dinamik şablon özelliğimiz sayesinde sadece faturalarınızın değil; irsaliye, sipariş ve stok hareket gibi tüm fişleriniz, sistemde yer alan raporlarınız ve çıktılarınız için dilediğiniz şablonu oluşturabilirsiniz.

Bir fiş için birden fazla dizayn yapabilmek güzel olurdu değil mi? Biz de sizin gibi düşündük ve tüm fişleriniz için kullanıcı bazlı özelleştirilebilir şablon özelliğini hazırladık. Böylece artık alıştığınız ve sıkıldığınız şablonları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.  

Her konuda olduğu gibi şablonlarınızı özelleştirme esnasında yaşadığınız bir problem ya da sorun karşısında canlı destek birimimize bağlanabilir ve uzaktan bağlantı kurarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerimize rağmen siz hala Hesapcini’ne üye olmadınız mı? Hemen şimdi BURAYA tıklayarak üye olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Sevk İrsaliyesi Nedir? Sevk İrsaliyesinde Neler Bulunur?

Sevk İrsaliyesi Nedir? Sevk İrsaliyesinde Neler Bulunur? Ürünlerin taşınması için güvenilir bir ortam hazırlayan ve taşıma esnasında bulundurulması zorunlu olan sevk irsaliyesi hakkında bilmeniz gereken her şeyi yazımızda topladık. Keyifli okumalar dileriz.. Sevk irsaliyesi; bir firmanın, satılmış ya da satılacak olan ticari ürünlerini müşteriye, merkez firmaya bağlı diğer şube veya depolara sevk etmesi esnasında hazırlamakla […]

Devamı
Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm Nasıl Olacak?

Perakende Sektöründe Dijital Dönüşüm Nasıl Olacak? Big data, dijital dönüşüm, yapay zekâ ve bulut bilişim gibi yeni kavramların gelmesi ile birlikte perakende sektörü kapsamında hizmet veren tüm irili ufaklı firmalarda da köklü değişiklikler yaşanmaya başladı. Biz de bu sektörde hizmet veren firmalar ile dijital dönüşüm arasındaki ilişkiyi ve bu ilişkinin geleceğini merak ettik ve sizler […]

Devamı
KDV İadesi Nedir? Nasıl Yapılır?

KDV iadesi, firmaların ürünü/ hizmeti yüksek KDV ile alıp, satarken ürüne/ hizmete düşük KDV yansıtmak zorunda olması ile çıkan farkın iade edilmesidir.

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.