Blog

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

Özelleştirilebilir Şablon Özelliği Hesapcini’nde!

Hesapcini “Özelleştirilebilir Şablon” özelliği sayesinde alışılan fatura ve fiş şablonlarından sıyrılabilir ve firmanızın resmiyetine uygun dilediğiniz şablonları kullanabilirsiniz. Bu özelliğimizin tüm ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Hesapcini olarak “Klişelerin dışına çıkmayı hedefliyoruz” derken her zaman lafımızın arkasında olduk ve sizlere klişe ve standart olan şablonlardan çok daha fazlasını sunduğumuzu hatırlatmak istedik. Hesapcini’nin hazırlık aşamalarında sizler için kolay kullanıma sahip olan standart bir fatura şablonu oluşturduk. Fakat kullanıcılarımızın da bizim gibi özgün ve farklı olmak isteyeceğini bildiğimiz için “ özelleştirilebilir şablon” özelliğimizi hazırlamayı da unutmadık.

Herhangi bir fatura, rapor ya da fişin sağ tarafında bulunan 3 noktaya tıklayıp “Yazdır” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan yazdırma taslağındaki 3 noktaya tıklayıp, “Kopyala” butonuna tıkladığınızda şablonuna bir isim verdikten sonra özelleştirilebilir şablon ekranına yönlendirileceksiniz.

Biz size standart bir şablon sunsak da, siz, şablonlarınızı faturalarınızın resmiyetine uygun hâline getirmek isterseniz Hesapcini ile bu çok kolay. Her bir kullanıcı için birbirinden farklı ve dilediğiniz kadar fatura şablonu oluşturabilirsiniz.  

Dinamik şablon özelliğimiz sayesinde sadece faturalarınızın değil; irsaliye, sipariş ve stok hareket gibi tüm fişleriniz, sistemde yer alan raporlarınız ve çıktılarınız için dilediğiniz şablonu oluşturabilirsiniz.

Bir fiş için birden fazla dizayn yapabilmek güzel olurdu değil mi? Biz de sizin gibi düşündük ve tüm fişleriniz için kullanıcı bazlı özelleştirilebilir şablon özelliğini hazırladık. Böylece artık alıştığınız ve sıkıldığınız şablonları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.  

Her konuda olduğu gibi şablonlarınızı özelleştirme esnasında yaşadığınız bir problem ya da sorun karşısında canlı destek birimimize bağlanabilir ve uzaktan bağlantı kurarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerimize rağmen siz hala Hesapcini’ne üye olmadınız mı? Hemen şimdi BURAYA tıklayarak üye olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
e-Defter Nedir? Kimler e-Defter Tutmak Zorundadır?

e-Defter Nedir? Bu yazımızda, işletmelerin tutmakla yükümlü olduğu defterlerin elektronik ortama taşınmasını ifade eden e-defteri kaleme aldık. Bu konuda gerekli tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.. Her işletmenin kanunen tutmak ile yükümlü olduğu bazı resmi defterler bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve var olan bu zorunluluk birleştirilmiş ve e-defter uygulaması hayata geçirilmiştir. e-Defter, işletmelerin tutmakla yükümlü […]

Devamı
e-İrsaliye Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

e-İrsaliye Nedir? Bu yazımızda, elektronik belgeler arasında en çok soru işaretine sahip olan e-irsaliye belgesini ele aldık. e-İrsaliye hakkında bilmeniz gereken en güncel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.. Elektronik belgelerin hayatımızda giderek yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte iş hayatındaki tüm aksiyonlar daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir. e-Fatura ile başlayan dijital dönüşüm sürecinde artık […]

Devamı
e-SMM Nedir? Kimler e-SMM Mükellefidir?

e-SMM Nedir? Kimler e-SMM Mükellefidir? Bu yazımızda, e-SMM (elektronik serbest meslek makbuzu) nedir? ve en son yayımlanan genel tebliğ ile birlikte kimlerin e-SMM uygulamasına geçmelerinin zorunlu tutulduğu gibi önemli bilgileri ele aldık. Keyifli okumalar dileriz.. Serbest meslek erbapları (avukatlar, mali müşavirler, serbest bir şekilde hizmet veren doktorlar, mimarlar, mühendisler vb.)  yapmış oldukları mesleki faaliyetleri ile […]

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.