ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ŞABLON ÖZELLİĞİ HESAPCİNİ’NDE!

Özelleştirilebilir Şablon Özelliği Hesapcini’nde!

Hesapcini “Özelleştirilebilir Şablon” özelliği sayesinde alışılan fatura ve fiş şablonlarından sıyrılabilir ve firmanızın resmiyetine uygun dilediğiniz şablonları kullanabilirsiniz. Bu özelliğimizin tüm ayrıntılarını yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar..

Hesapcini olarak “Klişelerin dışına çıkmayı hedefliyoruz” derken her zaman lafımızın arkasında olduk ve sizlere klişe ve standart olan şablonlardan çok daha fazlasını sunduğumuzu hatırlatmak istedik. Hesapcini’nin hazırlık aşamalarında sizler için kolay kullanıma sahip olan standart bir fatura şablonu oluşturduk. Fakat kullanıcılarımızın da bizim gibi özgün ve farklı olmak isteyeceğini bildiğimiz için “ özelleştirilebilir şablon” özelliğimizi hazırlamayı da unutmadık.

Herhangi bir fatura, rapor ya da fişin sağ tarafında bulunan 3 noktaya tıklayıp “Yazdır” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan yazdırma taslağındaki 3 noktaya tıklayıp, “Kopyala” butonuna tıkladığınızda şablonuna bir isim verdikten sonra özelleştirilebilir şablon ekranına yönlendirileceksiniz.

Biz size standart bir şablon sunsak da, siz, şablonlarınızı faturalarınızın resmiyetine uygun hâline getirmek isterseniz Hesapcini ile bu çok kolay. Her bir kullanıcı için birbirinden farklı ve dilediğiniz kadar fatura şablonu oluşturabilirsiniz.  

Dinamik şablon özelliğimiz sayesinde sadece faturalarınızın değil; irsaliye, sipariş ve stok hareket gibi tüm fişleriniz, sistemde yer alan raporlarınız ve çıktılarınız için dilediğiniz şablonu oluşturabilirsiniz.

Bir fiş için birden fazla dizayn yapabilmek güzel olurdu değil mi? Biz de sizin gibi düşündük ve tüm fişleriniz için kullanıcı bazlı özelleştirilebilir şablon özelliğini hazırladık. Böylece artık alıştığınız ve sıkıldığınız şablonları kullanmak zorunda kalmayacaksınız.  

Her konuda olduğu gibi şablonlarınızı özelleştirme esnasında yaşadığınız bir problem ya da sorun karşısında canlı destek birimimize bağlanabilir ve uzaktan bağlantı kurarak deneyimli ekip arkadaşlarımız ile birlikte şablonlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bütün bu özelliklerimize rağmen siz hala Hesapcini’ne üye olmadınız mı? Hemen şimdi BURAYA tıklayarak üye olabilir ve ilk 1 ay ücretsiz deneme sürenizi başlatabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Satış Takibi Yapmak Neden Önemlidir?

Bir işletmenin satış takibi yapmasının, kârlılık ve büyümesi üzerindeki etkilerini yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz… Bir işletmede yapılan satışların düzenli olarak takip edilmesi, bir işletmeye hem kısa hem de uzun vade de birçok avantajı beraberinde getirir. Sistematik bir şekilde ilerlemek isteyen ve büyüme hedefi olan işletmeler için, doğru veriler ışığında raporlar elde edebilmek ve bu […]

Devamı
KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Rehberi I: Risk Yönetimi Nedir?

KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Yazı Dizisi I: Risk Yönetimi Nedir? Neden Önemlidir? Küçük ve orta ölçekli işletmeler olarak nitelendirdiğimiz KOBİ’ler, ülkenin adeta birer can damarıdır. Önemli bir konuma sahip olmasına rağmen, KOBİ’ler risk faktörlerine karşı daha dayanıksızdır. Biz de, KOBİ’lerimiz için kurumsal risk yönetimi yapmanın tüm ayrıntılarını ele aldığımız bir yazı dizisi hazırladık. Risk […]

Devamı
HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI ! Hesapcini KOBİ destek kampanyası hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor süreçte KOBİ’lere bir destek de Hesapcini’nden! Hesapcini olarak her zaman KOBİ’lerimizin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz…Bu zor süreçten ancak birlik olursak çıkabiliriz dedik ve KOBİ’lerimiz evden çıkmadan da işlemlerini sorunsuz bir şekilde […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.