Blog

Neden Hesapcini?

Neden Hesapcini?

Neden Hesapcini?

Hesapcini, siz değerli kullanıcılarımız için üzerinde büyük bir hassasiyet ve titizlik ile çalıştığımız bir ön muhasebe programıdır. Piyasada çok fazla sayıda ön muhasebe programı olmasına karşın neden Hesapcini’ni tercih etmeniz gerektiğini ve sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında en genel bilgileri bulabileceğiniz bilgileri bu yazıda toplamak istedik. Keyifli okumalar dileriz..

“ Bulut bilişim” kavramını muhakkak bir yerlerde duymuş ya da okumuşsunuzdur. Pratikliği, kolay kullanımı ve güvenli olması sizi bu kavramı her duyduğunuzda heyecanlandırıyorsa, hazır olun. Hesapcini olarak sizleri bulut bilişim teknolojilerinin avantajlarını birebir yaşamaya davet ediyoruz. Dijital dünyaya adım atmaya hazırsanız doğru yerdesiniz, “Hesapcini’ne Hoş Geldiniz”

Hesapcini; %100 yerli sermaye ile kurulan ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, küçük ve orta ölçekli işletmelerin finans işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmelerine olanak tanıyan bir ön muhasebe yazılımıdır. Ön muhasebe, birbirinden farklı iş süreçlerini kapsayan işlemler topluluğudur. Hesapcini ön muhasebe yazılımı ile fatura yönetimi, stok ve sipariş yönetimi, ambar-depo yönetimi, çek-senet yönetimi, cari hesap yönetimi, e-Fatura ve e-Arşiv gibi çok sayıda işlemi başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman en iyisi ve en yenisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve bu sebeple de sürekli olarak hizmetlerimi güncelliyoruz.

“ Peki, bu kadar fazla modülün olması işlem karmaşasına yol açmıyor mu?” sorusunu içinizden geçiriyor olabilirsiniz. Biz hemen yanıtlayalım; Hesapcini’ni kullanırken hiçbir işlem karmaşası yaşamazsınız. Hesapcini’ni tasarlarken amacımız, kullanıcılarımızın tek bir ekrandan her işlemi yapabilmelerini sağlamaktı. Sistem içerisinde bir cari üzerinden her işlemi yapabilmeniz için “Hızlı İşlem Menüsü” yer almaktadır. Aynı zamanda güncel durum sayfanız üzerinden de yan sekmelere geçiş yapmanıza gerek kalmadan dilediğiniz işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Hesapcini ile Dilediğiniz Her Yerden Hesabınızı Yönetebilirsiniz

Bulut bilişim teknolojilerinden aldığımız güç sayesinde kullanıcılarımızın diledikleri her yerden ve internete bağlanabildikleri bilgisayar, cep telefonu ya da tablet gibi farklı cihazlardan muhasebe bilgilerini yönetebilmelerine olanak tanıyoruz. Yine bu teknolojiye sahip olmamız sebebi ile kullanıcılarımızın hiçbiri üyelik ücretinin dışında hiçbir donanım, eğitim, yedekleme ve güvenlik gibi ek ödemeler ile karşı karşıya kalmıyor.

Kaliteli bir hizmet verebilmek için çıktığımız bu yolda edindiğimiz bir diğer ilkemiz ise, kullanıcılarımızın bütçelerine dost olacak bir fiyat politikasına sahip olmaktı. Bu sebeple de kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre dilerlerse aylık dilerlerse de yıllık abonelik satın alabilecekleri üyelik paketleri hazırladık. Aynı zamanda ilk kez üye olan kişilere, ilk bir ay hiçbir ücret ödemeden programımızı deneyebilme imkânı da sunuyoruz.

Kullanıcılarımızın her biri, bizim için programımızı geliştirmek ve yenilemek adına motivatörlerimizdir. Bu sebeple de her türlü görüş, istek ve eleştiril bizler için oldukça önemlidir. Düşüncelerinizi ya da aklınıza takılan herhangi bir sorun için sizlere 7/24 hizmet vermeye devam eden destek ekibimiz ile dilediğiniz her an 0850 441 22 00 numaramızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
E-Sigorta Poliçesi Nedir?

E-Sigorta Poliçesi Nedir? Bu yazımızda, elektronik belgeler arasında yer alan e-sigorta poliçesini kaleme aldık. Yazımızı okuyarak e-Sigorta poliçesi nedir? Ve kimler e-sigorta poliçesi mükellefidir? Sorularına yanıt bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.. e-Sigorta poliçesi, sigorta şirketleri ve acentelerinin kâğıt ortamında düzenlediği sigorta poliçelerinin düzenlediği sigorta poliçelerinin elektronik ortamda düzenlenmesidir. e-Sigorta poliçesi mükellefleri, muhataplarının istekleri doğrultusunda e-sigorta poliçelerini […]

Devamı
e-Defter Nedir? Kimler e-Defter Tutmak Zorundadır?

e-Defter Nedir? Bu yazımızda, işletmelerin tutmakla yükümlü olduğu defterlerin elektronik ortama taşınmasını ifade eden e-defteri kaleme aldık. Bu konuda gerekli tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.. Her işletmenin kanunen tutmak ile yükümlü olduğu bazı resmi defterler bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve var olan bu zorunluluk birleştirilmiş ve e-defter uygulaması hayata geçirilmiştir. e-Defter, işletmelerin tutmakla yükümlü […]

Devamı
e-İrsaliye Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

e-İrsaliye Nedir? Bu yazımızda, elektronik belgeler arasında en çok soru işaretine sahip olan e-irsaliye belgesini ele aldık. e-İrsaliye hakkında bilmeniz gereken en güncel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.. Elektronik belgelerin hayatımızda giderek yaygınlaşmaya başlaması ile birlikte iş hayatındaki tüm aksiyonlar daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmektedir. e-Fatura ile başlayan dijital dönüşüm sürecinde artık […]

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.