Blog

Neden Hesapcini?

Neden Hesapcini?

Neden Hesapcini?

Hesapcini, siz değerli kullanıcılarımız için üzerinde büyük bir hassasiyet ve titizlik ile çalıştığımız bir ön muhasebe programıdır. Piyasada çok fazla sayıda ön muhasebe programı olmasına karşın neden Hesapcini’ni tercih etmeniz gerektiğini ve sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında en genel bilgileri bulabileceğiniz bilgileri bu yazıda toplamak istedik. Keyifli okumalar dileriz..

“ Bulut bilişim” kavramını muhakkak bir yerlerde duymuş ya da okumuşsunuzdur. Pratikliği, kolay kullanımı ve güvenli olması sizi bu kavramı her duyduğunuzda heyecanlandırıyorsa, hazır olun. Hesapcini olarak sizleri bulut bilişim teknolojilerinin avantajlarını birebir yaşamaya davet ediyoruz. Dijital dünyaya adım atmaya hazırsanız doğru yerdesiniz, “Hesapcini’ne Hoş Geldiniz”

Hesapcini; %100 yerli sermaye ile kurulan ve Türk mühendisleri tarafından geliştirilen, küçük ve orta ölçekli işletmelerin finans işlemlerini hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmelerine olanak tanıyan bir ön muhasebe yazılımıdır. Ön muhasebe, birbirinden farklı iş süreçlerini kapsayan işlemler topluluğudur. Hesapcini ön muhasebe yazılımı ile fatura yönetimi, stok ve sipariş yönetimi, ambar-depo yönetimi, çek-senet yönetimi, cari hesap yönetimi, e-Fatura ve e-Arşiv gibi çok sayıda işlemi başka hiçbir programa ihtiyaç duymadan gerçekleştirebilirsiniz. Her zaman en iyisi ve en yenisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve bu sebeple de sürekli olarak hizmetlerimi güncelliyoruz.

“ Peki, bu kadar fazla modülün olması işlem karmaşasına yol açmıyor mu?” sorusunu içinizden geçiriyor olabilirsiniz. Biz hemen yanıtlayalım; Hesapcini’ni kullanırken hiçbir işlem karmaşası yaşamazsınız. Hesapcini’ni tasarlarken amacımız, kullanıcılarımızın tek bir ekrandan her işlemi yapabilmelerini sağlamaktı. Sistem içerisinde bir cari üzerinden her işlemi yapabilmeniz için “Hızlı İşlem Menüsü” yer almaktadır. Aynı zamanda güncel durum sayfanız üzerinden de yan sekmelere geçiş yapmanıza gerek kalmadan dilediğiniz işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Hesapcini ile Dilediğiniz Her Yerden Hesabınızı Yönetebilirsiniz

Bulut bilişim teknolojilerinden aldığımız güç sayesinde kullanıcılarımızın diledikleri her yerden ve internete bağlanabildikleri bilgisayar, cep telefonu ya da tablet gibi farklı cihazlardan muhasebe bilgilerini yönetebilmelerine olanak tanıyoruz. Yine bu teknolojiye sahip olmamız sebebi ile kullanıcılarımızın hiçbiri üyelik ücretinin dışında hiçbir donanım, eğitim, yedekleme ve güvenlik gibi ek ödemeler ile karşı karşıya kalmıyor.

Kaliteli bir hizmet verebilmek için çıktığımız bu yolda edindiğimiz bir diğer ilkemiz ise, kullanıcılarımızın bütçelerine dost olacak bir fiyat politikasına sahip olmaktı. Bu sebeple de kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre dilerlerse aylık dilerlerse de yıllık abonelik satın alabilecekleri üyelik paketleri hazırladık. Aynı zamanda ilk kez üye olan kişilere, ilk bir ay hiçbir ücret ödemeden programımızı deneyebilme imkânı da sunuyoruz.

Kullanıcılarımızın her biri, bizim için programımızı geliştirmek ve yenilemek adına motivatörlerimizdir. Bu sebeple de her türlü görüş, istek ve eleştiril bizler için oldukça önemlidir. Düşüncelerinizi ya da aklınıza takılan herhangi bir sorun için sizlere 7/24 hizmet vermeye devam eden destek ekibimiz ile dilediğiniz her an 0850 441 22 00 numaramızı kullanarak iletişime geçebilirsiniz.

Bunlarda İlginizi Çekebilir
Neden Ön Muhasebe Programı Kullanmalıyız?

Bulut tabanlı ön muhasebe programları, internet bağlantısına sahip olunan her yerden muhasebe verilerine ulaşabilmeyi sağlayan teknolojilerdir.

Devamı
Yenilik Alarmı: Müşteri ve Tedarikçi Ekranı

Müşteri ve Tedarikçi ekranı, sizlerden gelen talepler doğrultusunda yaptığımız güncellemeler ile birlikte artık çok daha hızlı ve sade bir forma dönüştü.

Devamı
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu; kişisel verilerin, özel hayatın gizliliği başta olmak üzere kişinin temel hak ve özgürlüklerini koruma altına alan, verileri işlemekle sorumlu gerçek ve tüzel kişilerin yükümlü olduğu kuralları kapsayan kanundur.

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.