Blog

Masrafların En Masrafsız Hâli!

Masrafların En Masrafsız Hâli!

Masrafların En Masrafsız Hâli!

Hesapcini “Masraf Modülü” artık yayında!

Sizce de masraf girişi yaparken harcanan zamana bir dur demenin vakti gelmedi mi? Çünkü yapılan bir araştırmaya göre masraflar, şirket giderlerinin %12’sini oluşturuyor. Üstelik bu masrafların kayıt altına alınması için ortalama 3-4 saat harcıyoruz ve harcanan bu zaman şirket için bir gizli zaman maliyeti anlamına geliyor. Hesapcini olarak ise tam da bu noktada %12’lik operasyonel masraflarınızı yönetebileceğiniz ve bu masrafları kaydederken harcayacağınız gizli zaman maliyetini minimuma düşürecek yeni modülümüz olan “MASRAFLAR” ile karşınızdayız.

Peki, Hesapcini “Masraf Modülü” işletmenize neler katacak?

  • Bir şirket için gerekli olan ve sıklıkla kullanılan tüm masrafları kategoriler hâlinde topladık ve bunları sizlere masraf kartları hâlinde sunduk. Size ise sadece girişini yapmak istediğiniz masrafı seçip gerekli bilgileri doldurarak işleminize devam etmek kaldı.
  • Sizin için hazırladığımız masraf kartları eksik mi? Ya da yalnızca sizin firmanıza özgü masraf kalemleriniz mi var? O zaman siz de hızlı bir şekilde masraf kartı oluşturabilir ve bu masraf kartları üzerinde dilediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.
  • Ödemesini yapmak istediğiniz bir masrafı seçip, başka hiçbir modüle geçiş yapmanıza gerek kalmadan ödeme kanalını (banka, kasa, kredi kartı ya da personel ödemesi) seçerek hızlı bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Masraf modülü ile sisteme kaydettiğiniz tüm masraflarınızı “Ödemesi Yapılanlar”, “Daha Sonra Ödenecekler”, “Ödemesi Gecikenler” ya da “Hepsi” seçeneklerini kullanarak filtreli bir şekilde listeleyebilirsiniz. Bu sayede daha hızlı bir şekilde analiz yapabilme imkânına sahip olabilirsiniz.
  • Sisteme bir masraf girişi yaparken, masrafınız ile ilgili fiş, fatura, belge ve resim gibi dilediğiniz tüm eklentileri yükleyebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz her an bu bilgileri görüntüleyebilir, üzerinde değişiklik yapabilirsiniz.

Sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti verebilmek için sürekli olarak çalışıyor ve özelliklerimize bir yenisini eklemeye devam ediyoruz. Hesapcini ailesine her geçen gün yüzlerce kullanıcı ekleniyor ve hızla büyüyoruz. Bu yolculukta siz de aramıza katılmak isterseniz, aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Üstelik hemen şimdi üye olarak, Hesapcini’ni 30 gün boyunca hiçbir ücret ödemeden kullanmaya başlayabilirsiniz.

ÜCRETSİZ ÜYE OLMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Stok Yönetimi Nedir? Nasıl Yapılır?

Stok Yönetimi Nedir? Nasıl Yapılır? Stok yönetimi, işletmeler için mihenk taşı görevini üstlenmesine rağmen, bu sürecin yönetilmesi günümüzde hâlâ kaotik bir konu olmaya devam etmektedir. Biz de bu yazımızda, stok yönetiminin nasıl yapıldığını sizler için kaleme aldık. Keyifli okumalar dileriz.. Stok; bir işletmenin ileriki dönemlerde kullanmak veya satmak için elinde tuttuğu hammadde, mamul ya da […]

Devamı
e-Fatura Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar

e-Fatura Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar Fiyatının yüksek, kullanımının zor olduğu veya geçiş şartlarının ağır olduğu gibi söylentiler ve yazılar bu hizmetten faydalanmak isteyen kişilerin bu konu hakkındaki tereddütlerini de beraberinde getiriyor. Gelin e-fatura hakkında doğru bilinen yanlışlar nelermiş hep birlikte bakalım. 2010 yılından beri hayatımızda var olmasına rağmen, adını yalnızca son birkaç yıldır sıklıkla duymaya […]

Devamı
İşletmelerin Bir Yıl Boyunca Sorumlu Olduğu Vergi Türleri

Eğer bir işletmeye sahipseniz ya da yeni bir işletme açmayı planlıyorsanız, devlete karşı sorumlu birtakım vergi türleri bulunmaktadır.

Devamı
30 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.