HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

Hesapcini KOBİ destek kampanyası hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor süreçte KOBİ’lere bir destek de Hesapcini’nden!

Hesapcini olarak her zaman KOBİ’lerimizin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz…Bu zor süreçten ancak birlik olursak çıkabiliriz dedik ve KOBİ’lerimiz evden çıkmadan da işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilsin diye bir destek paketi hazırladık. Bu paket kapsamında;

Hiçbir katılım koşulu ve hizmet sınırlandırması olmadan

Hesapcini’ne kayıt olan HERKESE

3 AY ABONELİK HEDİYE!

hesapcini kobi destek kampanyası

Hiçbir bedel ödemeden sahip olacağınız 3 aylık ücretsiz abonelik dönemi boyunca, internet bağlantısı olan tablet, cep telefonu ya da bilgisayarınızdan ön muhasebe işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirin.

Hesapcini KOBİ Destek Kampanyası Katılım Koşulları

  1. Kullanıcıların kampanyaya katılmaları için üye olduktan sonra “ COVİD19” promosyon kodunu sisteme girmeleri gerekmektedir. Bu kod girildikten sonra 14 günlük deneme süresine ilave 3 aylık ücretsiz kampanya süresi eklenecektir. Bu kod dışında yapılan üyeliklerde yalnızca 14 günlük ücretsiz deneme süresi tanımlanacaktır.
  2. Hesapcini KOBİ destek kampanyası, 15 Nisan-15 Mayıs 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında Hesapcini’ne üye olan kullanıcıların hesaplarına 3 aylık ücretsiz kullanım hakları tanımlanacaktır.
  3. 3 aylık deneme süresinin sona ermesinin ardından, kullanıcılar aylık ya da yıllık abonelik paketi alarak işlemlerine devam edebileceklerdir. Süre sonunda herhangi bir satın alma işlemi gerçekleşmemesi durumunda abonelikler dondurulacaktır.
  4. Kullanıcılar, kampanyaya yalnızca bir kez katılma hakkına sahip olacaklardır.
  5. Hesapcini KOBİ destek kampanyası, Hesapcini tarafından yapılan/yapılacak diğer kampanyalar ile birleştirilemez.
  6. Hesapcini Yazılım A.Ş., kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
  7. Kampanya kapsamında Hesapcini’ni kullanmaya başlayan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılacaktır.

Hesapcini KOBİdestek kampanyası ve çok daha fazlası için BURAYA tıklayarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Satış Takibi Yapmak Neden Önemlidir?

Bir işletmenin satış takibi yapmasının, kârlılık ve büyümesi üzerindeki etkilerini yazımızda bulabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz… Bir işletmede yapılan satışların düzenli olarak takip edilmesi, bir işletmeye hem kısa hem de uzun vade de birçok avantajı beraberinde getirir. Sistematik bir şekilde ilerlemek isteyen ve büyüme hedefi olan işletmeler için, doğru veriler ışığında raporlar elde edebilmek ve bu […]

Devamı
KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Rehberi I: Risk Yönetimi Nedir?

KOBİ’ler İçin Kurumsal Risk Yönetimi Yazı Dizisi I: Risk Yönetimi Nedir? Neden Önemlidir? Küçük ve orta ölçekli işletmeler olarak nitelendirdiğimiz KOBİ’ler, ülkenin adeta birer can damarıdır. Önemli bir konuma sahip olmasına rağmen, KOBİ’ler risk faktörlerine karşı daha dayanıksızdır. Biz de, KOBİ’lerimiz için kurumsal risk yönetimi yapmanın tüm ayrıntılarını ele aldığımız bir yazı dizisi hazırladık. Risk […]

Devamı
HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI !

HESAPCİNİ KOBİ DESTEK KAMPANYASI ! Hesapcini KOBİ destek kampanyası hakkındaki tüm ayrıntılı bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz. Ülkemizin de içerisinde bulunduğu bu zor süreçte KOBİ’lere bir destek de Hesapcini’nden! Hesapcini olarak her zaman KOBİ’lerimizin arkasında olduk ve olmaya da devam edeceğiz…Bu zor süreçten ancak birlik olursak çıkabiliriz dedik ve KOBİ’lerimiz evden çıkmadan da işlemlerini sorunsuz bir şekilde […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.