14 gün ücretsiz deneyin

Kredi kartı bilgilerinizi girmeden deneyebilir ve istediğiniz zaman aboneliğinizi başlatarak
tüm özellikleri sınırsız kullanabilirsiniz.

35/Ay
 • 420 ₺ olarak yıllık faturalandırılır.
 • Aylık aboneliğe göre 180 ₺ daha avantajlı.
 • Tüm modüllere sınırsız erişim.
50/Ay
 • 50 ₺ olarak aylık faturalandırılır.
 • Yıllık aboneliğe geçerek daha avantajlı kullanabilirsiniz.
 • Tüm modüllere sınırsız erişim.
 • Sınırsız Kullanıcı Dilediğiniz kadar kullanıcı tanımlayın, birlikte çalışın.
 • Sınırsız Kayıt Limitsiz kayıt oluşturun. Sınır ve ek ücret ödemeyin.
 • Ücretsiz Destek İster yazılı, ister telefonda sınırsız destek alın.
 • Düzenli Güncelleme ve Yedekleme Geliştirilen yeni özelliklerden ücretsiz faydalanın.
 • 25 Yıllık Tecrübe Alanında uzman, tecrübeli ve yenilikçi ekip.

50 Kontör

13₺

Sıkça Sorulan Sorular

Diğer sorun ve görüşleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Hesapcini’ni nasıl kullanabilirim? Hesapcini abonelik sistemi ile çalışmaktadır. Kullanmak için ÜCRETSİZ BAŞLAYIN butonuna tıklayın. Açılan kayıt formunda gerekli bilgileri girin. E-postanıza gelen linke tıklayarak 14 gün ücretsiz deneme sürenizi başlatın. Memnun kaldığınız takdirde satın alarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz.
Hesapcini güvenli midir? Dünya standartlarında ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmet sunarken değişen şartlara göre güvenlik konusundaki politika ve uygulamalarımızı değerlendirerek gerekli güncellemeleri düzenli olarak yapıyoruz.
Hesapcini’ni telefonlardan veya tabletten kullanabilir miyim? Evet internet erişiminiz olan her yerden (webten cepten, tabletten) hesabınıza e-posta ve şifre ile giriş yapabilirsiniz.
Hesapcini için herhangi bir yatırım gerekiyor mu? Hesapcini internet üzerinden, abonelik sistemi ile çalışan bir hizmettir. Herhangi bir yazılım/donanım yatırımı veya kurulumu gerektirmez.
Verilerim hangi koşullarda saklanıyor? Verileriniz; yukarıda bahsedilen güvenli, yedekli ve bulut bilişim mimarisi ile yedeklenmiş makinalarda verileriniz gerek canlı ortamda yedeklendiği gibi, aynı zamanda düzenli olarak arşivlenir. Yani kısaca, verilerinizi ayrıca flash disk, hard disk ya da bulut sürücü (dropbox vb cloud drive) gibi ortamlarda ayrıca saklamaya gerek duymazsınız. İlave herhangi bir efor gerektirmeden verileriniz kendiliğinden yedeklenmektedir.
Hesapcini ne kadar güvenli? Bilgilerimi başkaları görebilir mi? Bizim için en önemli konu bilgi güvenliğidir. Saklama ve teknik altyapı ile en yüksek seviyede sistem güvenliği sağlıyoruz. Hesapcini’nde veriler bankacılık standartlarında SSL sertifikaları (256bit) ile şifrelenmektedir. Ayrıca günlük ve haftalık yedekler ile data sürekli olarak farklı lokasyonlarda saklanmaktadır. Hesapcini’nde ki veriler kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır. Kullanıcının açık rızası olmadan, kişisel verilerin paylaşımı, mevcut yasalarımıza göre suç kabul edilmektedir. (6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu)

Düşük maliyet sağlayan kapsamlı
ön muhasebe programı

Kapsamlı modüler yapısı ile tüm operasyonlarınızı rahatça yapabileceğiniz bir muhasebe programı.

13₺

Fatura Takibi Müşterilerinize kesilen Satış Faturalarınızı yönettiğiniz ve anlık Satış Faturası Raporu aldığınız modüldür.
Gelir Gider Takibi Müşterilerinize kesilen Satış Faturalarınızı yönettiğiniz ve anlık Satış Faturası Raporu aldığınız modüldür.
Müşteri Tedarikçi Takibi Müşterilerinizle ve tedarikçilerinizle olan geçmiş işlemlerinizi ve gelecekteki işlerinizi planladığınız modüldür.
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.