Beklenen Kampanya 3 Yıl Abonelik Alana +1 Yıl Hediye

Beklenen Kampanya 3 Yıl Abonelik Alana +1 Yıl Hediye
  • By Tugay YILMAZ
  • Kampanyalar
  • Yoruma Kapalı
  • 25 Şubat 2021

Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik.

Hesapcini ailesi olarak, her zaman olduğu gibi bu yılda içinizi ısıtacak teklifle siz KOBİ’lerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu yıl siz istediğiniz yerde olabilirsiniz Hesapcini internet bağlantınızın olduğu her yerde sizlerle!

memphis line style quotation boxes set of four

KAMPANYA KOŞULLARI

1.      Kampanya, 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır.

2.      Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin, ilk kez ücretli abonelik başlatması gerekmektedir.

3.      Yeni ücretli abonelik başlatıp 3 yıllık satın alma yapan abonemize 1 yıllık süre tanımlanacaktır.

4.      Kullanıcılar, kampanyaya yalnızca bir kez katılma hakkına sahip olacaklardır.

5.      Bu kampanya, Hesapcini tarafından yapılan/yapılacak diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

6.      Hesapcini Yazılım A.Ş., kampanya içeriğini ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.

7.      Kampanya kapsamında Hesapcini’ni kullanmaya başlayan tüm kullanıcılar, Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul etmiş sayılacaktır.

Kampanya ile ilgili tüm soru ve önerileriniz için [email protected] adresine mail atabilir ya da 0850 441 22 00 numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

.

Bunlar da İlginizi Çekebilir
Beklenen Kampanya 3 Yıl Abonelik Alana +1 Yıl Hediye

Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Hesapcini ailesi olarak, her zaman olduğu gibi bu yılda içinizi ısıtacak teklifle siz KOBİ’lerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Bu yıl siz istediğiniz yerde olabilirsiniz Hesapcini internet bağlantınızın olduğu her yerde sizlerle! KAMPANYA KOŞULLARI […]

Devamı
Arkadaşını Getirene Abonelik Süresi Hesapcini’nden Hediye

“Her Şey Paylaştıkça Güzelleşir”  Hesapcini olarak kurulduğumuz günden bu yana en büyük önceliğimiz “müşteri memnuniyeti” oldu. Bu önceliğimiz doğrultusunda çalışmalarımıza yön verdik ve kendimizi sürekli geliştirdik. Bu süre boyunca bizi arkadaşlarına tavsiye eden çok sayıda kullanıcımız oldu. Öncelikle bu kullanıcılarımıza çok teşekkür etmek isteriz. Bizim büyümemize katkıda bulunan ve bulunacak olan tüm bu kullanıcılarımıza karşı […]

Devamı
Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası

“Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası” Ücretsiz e-Dönüşüm Kampanyası ile e-fatura ve e-arşive evinizin konforunda geçiş yapın, hem paradan hem zamandan tasarruf edin! Bu Kampanya kapsamında Hesapcini’ne yeni abone olan kullanıcılarımız, e-Fatura hizmetimizden ücretsiz faydalanarak e-fatura ve e-arşive yerinden kalkmadan geçiş yapar, karışık başvuru süreçleri ile uğraşmazlar. Üstelik Sisteme geçişin ardından ilk  e-fatura ve e-arşiv faturanızı ücretsiz olarak gönderip alır, faturalama masraflarını […]

Devamı
14 Gün Ücretsiz Deneyin! Kredi kartsız hemen başlayın.
Hesapcini mobil uygulama ile hesabınızı her yerden yönetin. Hesapcini online ön muhasebe programı artık cebinizde. Hesapcini Google Play veya App Store’da.